כבר מותר

מוכר הספרים הסתכל עלי, ואחר כך על הספר שהנחתי על הדלפק, ושוב אלי ואמר לי: "תסלק אותו מייד מהדלפק שלי, אתה שומע, זה אסור"  את הסיפור הזה שמעתי מהמורה שלי, וזה קרה לו רק לפני 40 שנה. הספר היה, מי אם לא  "ספר הזוהר". למה דווקא ספר זה? "ספר הזוהר" הוא ללא ספק אחד הספרים המפורסמים והמיוחדים שניכתבו. אותו קסם ומסתורין האופף אותו כבר אלפי שנים הוא כה גדול, עד שמיליונים קוראים בו על אף היותו סתום וללא פירוש, ומיליונים רבים נוספים חוששים מפניו. 

בזוהר נכתב שהוא עתיד להתגלות בתקופתנו בה מתאפשר לכל אדם לגלות את מטרת חייו באמצעות מימוש חכמת החיבור. המקובל הגדול האחרון, הרב יהודה אשלג, שחי במאה הקודמת בנה עבורנו שיטה לפתיחת הזוהר. פירוש “הסולם” שחיבר לזוהר מכוונת  אותנו להכיר את הכוחות שמנהלים את חיינו וכך מאפשרת לנו לשלוט בגורלנו. זו הסיבה שנשרו עכשיו מהספר כול סטיגמות הפחד שאפפו אותו עד לפני 40 שנה.

קבלה לעם גאה להציג באתר חנות ספרים את הוצאתו לאור של הספר "זהר לעם" שהינו ספר הזהר עם פירוש הסולם. הוצאה זו מאפשרת לכולנו עם הדרכה מתאימה לעקוב  צעד אחר צעד אחרי השיטה המכינה אותנו בצורה הנכונה לקריאה בספר מבלי לשגות בדמיונות. עם לימוד וסדר נכונים ובתמיכת הקבוצה, ניתן לאדם בצורה שקולה ובהכרה ברורה היכולת לגלות בעזרתו את ייעודו המקורי של עם ישראל – להוות דוגמה ליחסים הרמוניים בינינו ובעבור העולם כולו. 

יש אומרים שב"ספר הזהר" טמון כוח פוטנציאלי והזמנה למסע שלאורו יתאפשר לעם ישראל לגלות את הדרך הנכונה להתמודד עם הפילוג ההולך וגובר בתוכנו, שזה הגורם המרכזי לבעיות שמתגלות כיום בחברה הישראלית, וכך להצליח להתמודד בהצלחה עם המצבים המורכבים הנובעים ממנו. שנזכה.

פורסם בקטגוריה אירוע. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.