"יתמו חטאים מן הארץ ורשעים עוד אינם"

"אהבה" המילה הכי נפוצה, בינלאומית החוצה גבולות דת מין גזע גיל מיקום השכלה תרבות זמנים ואפילו  מכילה יחס לדומם צומח וחי. מה זו אהבה?! ואיך מתייחסים אליה בני ברוך ?

מה שמרגישים בלב, מה שמרגישים כשנוגעים, כמתגעגעים ממרחקים, התרגשות פתאומית ממראה עיניים " אהבה ממבט ראשון"? האם מרגשים בה שמחה או עצב, חום או קור, ערגה או קנאה, השתוקקות ודחיה? המון ביטויים  מנוגדים לה כמו "אהבה היא חיים", או "למות מאהבה".

זו המילה עם העצמה הגדולה ביותר בעולם שאנשים מוכנים לשלם הכול כדי להרגיש שזכו בה, למות אם איבדו אותה. להילחם כדי להשיג אותה, אפילו כדי להחליט שהיה להם רק רגע נשגב כזה. מתנועעים כעלים נדפים בין אושר עילאי וכאב בלתי ניתן להכלה. בלי שום מחשבה או הגיון שיכול להסביר למה?

מיליוני שירים מרטיטים ומרגשים נכתבו בשמה. ויצירות אמנות שונות כל כך נעשו כדי לנסות להביע  את השפעתה או להגדיר אותה. וכאילו היא מכילה הכול נוגעת בכל, אבל אין שום דבר  שמגדיר אתה באמת, בחיים שלנו. השבוע למדתי שאהבה היא משהו שונה לחלוטין, היא מוגדרת, עם דרך להשיג אותה ותוצאות מופלאות עימה. אני כל כך נרגשת כל כך מתפעלת שהחלטתי לכתוב לכם שתדעו גם.

אבל לפני כן מהמקום הזה הבטתי לאחור בהתפעלות לא פחותה, על כל דרך התפתחות האדם, יצור עם יכולת אין סופית להתפתחות. יצירתיות מדהימה לממציא פתרונות חכמים ומתוחכמים יותר ויותר לבעיות שנתקל בהן כדי לשפר וליעל את חייו. אבל לשם מה? להרוס את סביבתו, להרוג בבני מינו, לפתח תרבויות שמבוססות על שנאה הדדית וניצול "כל דה אלים גבר". לבנות מגדלים שראשם בשמים, פיתוח דתות ואמונות שנועדו לפיתוח פנימיתו, נשמתו, שהביאו לפאנאטיות ודורסנות אף יותר גדולה. ומהמקום הזה אני מרגישה…שהכול מכל כול בדרך השתוקקות האדם לאושר חיפוש החיבוק של משהו ארטילאי שמדברים בו בקול רך חרישי ועורג, "אהבה".

בתקופתנו  כבר הגענו לנוחיות ,שפע גשמי, ברוב העולם פסקנו ממרוץ להישרדות. כל המידע הקשרים, הצרכים ניתן להשיג במכשיר הזעיר שבידינו, בלחיצת כפתור. והיצור העליון הזה פתאום ניצב בפני שאלה, בעצם בשביל מה אני חי? ניצב בפני צורך למלא במשמעות יותר גבוהה את חייו.

ואני אומרת מהמקום הזה, שכל התפתחותו, הפוטנציאל המופלא שבו, הוא כדי להגיע אל הדרגה העליונה, הגבוהה ביותר להתפתחותו, שזקוקה לכל יצירתיותו לכל תאותנותו להשגים, כל העוצמות האלה כולן במטרה אחת "להפעיל את כוח האהבה" . על הכוח המיוחד "כוח האהבה" מלמדים בני ברוך מזווית חדשה.

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על "יתמו חטאים מן הארץ ורשעים עוד אינם"

ספרי קבלה: המכשיר שיוציא אותנו מהמשבר

יש רגעים בחיים בהם אנחנו מרגישים צורך עז בשינוי. משהו בהתנהלות הקיימת כבר לא יכול להמשיך. היום כשהחיים מלאים בעומס בלתי נתפס ומערכות יחסים רבות בתחום הזוגי והמשפחתי נשחקות ומאבדות את טעם האהבה והקרבה, יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם במצב הזה. חכמת הקבלה מסבירה שממש כמו שהמילה "משבר" הייתה במקור שם למקום שבו נשות העולם הקדום היו יולדות, כך בכל החיים. משבר הוא תמיד הזדמנות ללידה חדשה, לשינוי פנימי עוצמתי. ספרי קבלה מוליכים אותנו אל השינוי הזה.

הסיבה למשבר

מקור המשבר נמצא בתוכנו. כמו שמסבירים ספרי הקבלה שבכל חנות ספרים, אנחנו חיים באבולוציה של התפתחות אגואיסטית טבעית. מדור לדור האגו שלנו, הרצון לקבל לעצמנו על חשבון האחרים, גדל בהתמדה. פעם כשחיינו בתוך הטבע הרצון הזה היה קטן וכמעט לא מורגש, ולכן הוא אפשר לנו לחיות ביחד, בהרמוניה בינינו ממש כמו להקת ציפורים או דגים.

אבל ככך שהאגו גדל, הוא הביא אתו כמו מנוע שועט, מצד אחד התפתחות טכנולוגית, מדעית ותרבותית ומצד שני יצר בינינו יותר ויותר מרחק ונפרדות. כרגיל, שני פנים לאותה המטבע. והיום, כולנו כחברה, מוצאים את עצמנו במצב משברי. כל זוג שלישי מתגרש, ילדים ובני נוער הולכים ומתרחקים מההורים ואחד מהשני, שוקעים אל תוך עולם וירטואלי מנוכר ומסוכן. המרדף אחר כסף, מעמד ורכוש מגלה את עצמו כחסר תכלית ולא מביא לאושר, והאווירה החברתית הכללית היא של פירוד ושנאה. מתוך כל זה עולות בנו שאלות.

האור שבתוך ספרי קודש

ודווקא במצב המאוד לא פשוט הזה, מתגלים בפנינו ספרי הקבלה במלוא אורם. אנו פותחים אותם ומגלים שהם מדברים עלינו, נכתבו למעננו כדי להדריך אותנו כיצד להשתמש באגו הענק שלנו בצורה נכונה ולהגיע אל עולם נאור של אהבה ואחדות. ספר הזוהר לדוגמה נכתב לפני אלפיים שנה על ידי עשרה מקובלים ענקי רוח מתוך מחשבה דווקא עלינו, בני האדם שיחיו בדור האחרון.

הם ידעו שאנו נתמודד עם מצבים של פירוד, ייאוש ואובדן דרך, שיהוו איתות מהבהב ועוצמתי לכך שהגיע הזמן לחולל שינוי בחיינו ולעלות אל המדרגה הבאה. הם צפו וכתבו בזוהר עצמו שיבוא הזמן בו כל בני האדם ירגישו צורך וחיפוש פנימי אחר רוחניות, אחר מה שנמצא מעבר לגבולות העולם הרגיל הזה. הם ידעו שרבים מאתנו יחפשו בנרות את השיטה כיצד לעשות זאת. ובמיוחד למעננו כתבו המקובלים את ספר הזוהר ואת כל יתר ספרי הקבלה שמאפשרים לנו לצאת לממד הרוחני: ממד של אהבה, הרמוניה, משמעות פנימית ואחדות הכול.

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על ספרי קבלה: המכשיר שיוציא אותנו מהמשבר

9 מושגים על טפטים ועיצוב שאולי לא הכרתם

מה זה באטיק? באטיק זו צורה גיאומטרית ללא כיוון ברור ובעלת השפעה מזרחית – הודית. בדרך כלל יש רקע שיוצר הרגשת תבנית אורינטאלית והשם עצמו מתייחס לשיטת הצביעה על בד על ידי ציפוי עם ווקס ניתן להסרה שמכסה את החלקים שלא רוצים לצבוע.

ואם אתם שואלים את עצמכם מהו דימום בעיצוב? אז דעו לכם כי בהדפסות, פיזור של פיגמנטו מעבר לקווי המתאר של העיצוב או ההופעה של צבע אחד דרך צבע אחר נקראת לעיתים דימום של צבע וזאת בשונה מהדפסה בבלוקים שבה פשוט לוקחים בלוקים מעץ שנחתכים בצורת העיצוב הרצויה ומדפיסים בעזרתם את הטפט הרצוי.
אבל כיום זה הוחלף על ידי שימוש במשי כאמצעי לעיצוב.

מושג חשוב נוסף הוא בולט – בולט מתייחס לגליל של בד או טפטים מעוצבים באורך נתון שמגולגל ומוכן לשימוש. כאשר מכינים את הטפטים עם דבק על ידי קיפול משטחים מודבקים יחד זה נקרא בוקינג ומה שמגביל את הטפטים מכונה גבולות או גבולות מעוצבים. גבולות מגיעים בכל גודל ורוחב ובכל סיטואציה כדי להתאים את הצביעה לעיצוב. הגבולות הם בדרך כלל דוגמאות מטפטים שונים שמציעים כיום בשוק וניתן לרכוש אותם בנפרד כדי להשלים את העיצוב במדית הצורך בין אם מתחת לתקרה או סביב החלון או משקוף הדלת.

תפר כפול: התפר הפופלרי ביותר בטפטים כאשר הקצה של שני פסים מודבק יחד בלי שום מרווח או פער בין הפסים. תפר כפול בדרך כלל יחבר בין הטפטים של הקירות לטפטים של התקרה – טפטים של התקרה ולא טפטים לארונות הם טפטים פשוטים, גיאומטרים לרוב אם עם תבניות סימטריות שמצליחים להיראות טוב מכל כיוון ולכן הם מתאימים מאוד לטיפוט התקרה. יש מקרים שבהם הכי טוב פשוט להמשיך את הטפטים לקיר אל התקרה באותו קו עיצובי אך ישנם מקרים שהדבר אינו אפשרי, במיוחד בתקרות שטוחות סטנדרטיות.

המושג האחרון שבו אגע הוא מרכז העניינים – מרכז העניינים שבחדר או בחלל מסוים הוא המיקום שבו יופיע המוטיב המרכזי, האלמנט העיצובי שאמור למשוך אליו את מלוא תשומת הלב ולכן חשוב שהוא יהיה בגובה העין ובמיקום מרכזי בחלל החדר ובקיר שעומד כנגד הכניסה אל החדר.

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על 9 מושגים על טפטים ועיצוב שאולי לא הכרתם

כבר מותר

מוכר הספרים הסתכל עלי, ואחר כך על הספר שהנחתי על הדלפק, ושוב אלי ואמר לי: "תסלק אותו מייד מהדלפק שלי, אתה שומע, זה אסור"  את הסיפור הזה שמעתי מהמורה שלי, וזה קרה לו רק לפני 40 שנה. הספר היה, מי אם לא  "ספר הזוהר". למה דווקא ספר זה? "ספר הזוהר" הוא ללא ספק אחד הספרים המפורסמים והמיוחדים שניכתבו. אותו קסם ומסתורין האופף אותו כבר אלפי שנים הוא כה גדול, עד שמיליונים קוראים בו על אף היותו סתום וללא פירוש, ומיליונים רבים נוספים חוששים מפניו. 

בזוהר נכתב שהוא עתיד להתגלות בתקופתנו בה מתאפשר לכל אדם לגלות את מטרת חייו באמצעות מימוש חכמת החיבור. המקובל הגדול האחרון, הרב יהודה אשלג, שחי במאה הקודמת בנה עבורנו שיטה לפתיחת הזוהר. פירוש “הסולם” שחיבר לזוהר מכוונת  אותנו להכיר את הכוחות שמנהלים את חיינו וכך מאפשרת לנו לשלוט בגורלנו. זו הסיבה שנשרו עכשיו מהספר כול סטיגמות הפחד שאפפו אותו עד לפני 40 שנה.

קבלה לעם גאה להציג באתר חנות ספרים את הוצאתו לאור של הספר "זהר לעם" שהינו ספר הזהר עם פירוש הסולם. הוצאה זו מאפשרת לכולנו עם הדרכה מתאימה לעקוב  צעד אחר צעד אחרי השיטה המכינה אותנו בצורה הנכונה לקריאה בספר מבלי לשגות בדמיונות. עם לימוד וסדר נכונים ובתמיכת הקבוצה, ניתן לאדם בצורה שקולה ובהכרה ברורה היכולת לגלות בעזרתו את ייעודו המקורי של עם ישראל – להוות דוגמה ליחסים הרמוניים בינינו ובעבור העולם כולו. 

יש אומרים שב"ספר הזהר" טמון כוח פוטנציאלי והזמנה למסע שלאורו יתאפשר לעם ישראל לגלות את הדרך הנכונה להתמודד עם הפילוג ההולך וגובר בתוכנו, שזה הגורם המרכזי לבעיות שמתגלות כיום בחברה הישראלית, וכך להצליח להתמודד בהצלחה עם המצבים המורכבים הנובעים ממנו. שנזכה.

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על כבר מותר

מי מאושר?

"אחד כזה שאפילו שילבש כל חייו בגד אחד, יסתכלו עליו ויגידו, איזה אדם מיוחד הוא, אייך שהוא  משתנה מיום ליום והשינוי הזה הוא הבגד החדש שלו"
על זה נכתב המשפט, "האדם השבע רצון שאיננו בעל רכוש כלל, הוא אדון העולם",
בדומה ל-"מי הוא עשיר השמח בחלקו" ואפילו יותר, בזה שהעושר שלו הוא בערכים המשחררים אותו מהאגו, ובזה הוא נעשה אדון עולם.

מה הם אותם הערכים?
ראשית, כדי להתמלא בהם עלינו להחליף את שיטת המילוי שלנו, שנתחיל להתמלא לא מזה שאני מקבל אלא מזה שאני נותן. כי מנתינה ניתן להתמלא בצורה בלתי מוגבלת. למלאות את כולם אני יכול בכל דבר, אפילו סתם ביחס שלי להתייחס אליהם, לאהוב אותם, לחייך אליהם, במקום לקנות להם כל מיני דברים שממלאים את הבית מתנות שלא צריך.
אני דואג לספק להם  ערכים, כגון מצב רוח טוב, כבוד לדעה שלהם,  גם אם היא לא שלי. חשיבות הקשר בינינו ושנחזיק אותו מעל לכול המחלקות בינינו.
זו "קניה" מסוג חדש. סוג של השקעה שמבטיחה וויתורים לזולת. היום  היא כבר הכרחית מפני שהגענו בהתפתחות החברה האנושית למצב שכולנו חייבים להיות מקושרים בקשר טוב

מה זה להיות מקושר בקשר טוב?
קשר הבונה  חברה ערכית, טובה ובריאה שבה כולנו מתייחסים בצורה יפה האחד לשני, ונמצאים בקשר טוב זה לזה ומפתחים יחד את שיטת המילוי החדשה באהבה כי זה מה שהגוף צריך באמת. מערכת יחסים זו אינה מאפשרת להתמלא בזבל שמישהו אחר דוחף כי הוא רוצה להרוויח עלינו. האהבה הזו היא נתינה ללא הגבלה [נצחית] שממנה אנחנו מתמלאים סיפוק מלא. והיא זו שמחליפה את ה”אהבה" מהקבלה לעצמנו שהגוף מגביל אותה [מוות]
בחברה כזו ברור שלא מזלזלים האחד בשני, לא הורסים את הסביבה, לא מכסים בזבל כול חלקה טובה, שומרים על האקולוגיה וכן הלאה. כי אם אני עושה את זה למען הזולת, אז ברור שגם לעצמי אני משתמש במה שהכי בריא , הכי טוב, והכי פשוט.
למה "רכוש" נצחי, לא נעלם?
הוא לא יכול להיעלם בגלל שהוא אינו נרכש באגו של אף אחד בשביל עצמו. ולכן אף אחד לא יכול לקחת אותו ממנו. אם רכשתי יחס יפה ז"א שנתתי יחס טוב לזולת הוא כבר נמצא אצלי ואצלו ביחד. אנחנו לא מדברים על חפצים אלא על רכישת יחסים בינינו.. אם אני נותן לשני יחס טוב, זה כבר נמצא ולא נעלם לעולם.
היום כבר הרבה אנשים מתחילים לראות שיחס טוב שנתנו בחיים לאחרים, זה נשאר.
ואיך אפשר להגיע לכזו מערכת יחסים?
זה כבר עניין של חינוך, את זה מלמדת חכמת הקבלה. כאן אנחנו כבר צריכים ללמוד עבודה בקבוצה העוברת אימון מיוחד, שבו מתרגלים ללא צורך בחפצים גשמיים  בניית יחס טוב לזולת. בזה שאני ממלא את עצמי וממלא את הזולת כולנו רוכשים כך את אותה הרגשה שנתינה עולה בחשיבותה על הקבלה.
אותה קבוצה שמממשת בתוכה יחס טוב לאחר, בונה בין חבריה מערכת בלתי מוגבלת של נתינה שמביאה למינימליזם אמיתי של אותם הנכסים האגואיסטים  שהחשבנו עד היום. בצורה זו מערכת היחסים המתגלה ביניהם מעלה אותם מדרגה לחיים חדשים.

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על מי מאושר?

אפקט השוקולד האמת האמיתית

שוקולד שוקולד שוקולד חום מתוק נמס בפה וכך כך מספק , אחרי כל ארוחה יחד עם הקפה תמיד דואגים שיהיה קצת שוקולד לידנו. השוקולד גורם לנו להרגיש אשמים כשאנחנו אוכלים אותו וזה לא בגלל שהוא מזיק לבריאות או לשיניים כי תמיד אפשר לצחצח ולעשות ספורט , האשמה באה ממקום שנסתר מאיתנו אז בואו ננסה יחד לגלותו. מהו האפקט של השוקולד אם לא בעצם מדכא הריגושים המידי שלנו  , תחשבו על זה לרגע איך בכל פעם שמתעורר בנו וכן אני מדבר גם על עצמי כצורך גדול לשוקולד איזשהו רצון למשהו איזה ריגוש מסוים למשהו קצת יותר משמעותי שיקרה ושלא קרה כבר הרבה זמן מיד אני מוציא את השוקולד או כל דבר מתוק אחר שמתקן ומספק לי את ההרגשה ,אם  זה נשמע כמו התפלספות מתוקה אני מזמין אתכם להפסיק לאכול שוקולד ולהבחין בדיוק מה אתם רוצים ואיזה רצונות התעוררויות הוא מטשטש ומדכא לכם

כולנו בני אדם וכולנו רוצים תמיד להתפתח זה חלק מכח האבולוציה שבה אנו חיים והוא זה שמעורר אותנו לרצות יותר לשפר את עצמנו את מצבנו ובאופן אוטומטי הוא מברר לנו מה לא בסדר מה אנחנו צריכים לסדר כדי לגדול ולהטיב לעצמנו ולסובבים אותנו. ואז מתגנב למוחנו השוקולד וזה ממש לא אשמתנו כי אנחנו באופן קבוע חשופים לאין סוף הפרסומות ששוקולד זה טוב זה מתוק ויפה שכדאי לקנות אותו ואין לנו יכולת לעצור את עצמנו משטיפת המוח הזו וכמו כולם אנו קונים ומחביאים ובסתר או לא בסתר זוללים ממנו לבד או עם משהו קרוב. אז רק רגע השוקולד הוא טוב או רע ?  תלוי את מי שואלים , ברור לכולנו שאם אנו אתלטים מתאמנים לזכות במדלית זהב אז הוא יכול להיות מזיק למטרתנו ואם אנו לא ממש חיים עם איזשהו רצון או מטרה חזקה בחיים וזה לא חייב להיות רצון גופני כי למרבה הצער אנו צורכים את השוקולד יותר בגלל חסרונות למלויים נפשיים ופסיכולוגים נסתרים מאיתנו ואנחנו רוצים משהו ולא יודעים בדיוק להגדיר מה אנחנו רוצים אז בכל פעם ממתיקים ומשכיחים את העניין          

אז איך אפשר לחיות חיים עם הרגשה יותר מתוקה משוקולד זול האם אפשר למלא את כל מה שחסר לנו בחיים האם אפשר תמיד להרגיש שאני שולט בחיים ובגורל שלי ואחראי למימוש כל התוכניות ומטרות בחיים שלי . התשובה היא כן ואם אתה צורך מתוקים למיניהם זה סימן שאתה מוכן ומאחר להתפתח ולמלא מה שחסר לך בחיים ושכדאי לך ואני ממליץ מאוד תמשיך לזלול שוקולד אבל יחד עם זה תבדוק את קבלה לעם שתעשה לך סדר בחיים ותיתן לך כלים כח ומפה מדויקת איך להשיג אושר וסיפוק מלא בחיים. בהצלחה 🙂

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על אפקט השוקולד האמת האמיתית

סרטוני טיפים לאירוע מוצלח

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על סרטוני טיפים לאירוע מוצלח

מה זה מותג?

מותג זו התפעלות קולקטיבית, ממוצר של יצרן מסוים. מותג מצליח, מקפיד לבלוט ולשמור על קשר עם לקוחותיו. ובעיקר, הוא גורם לנו להתחבר אליו, כי הוא מגדיר השתייכות לקבוצה. כשאנו סועדים במסעדה ידועה ומפורסמת, גם אם המזון אינו טעים יותר מאשר במסעדה אחרת, נמשיך לבוא לכאן, כי ברצוננו להיות חלק מהקבוצה של 'אוהבי המסעדה הידועה'.  כך אנו בוחרים גם את הג'ינס שלנו, המכונית, המחשב, והטלפון הנייד.

האגו שלנו הממשיך ומתפתח, דורש מאיתנו לצרוך  הנאות נוספות, (שאינן הכרחיות לחיינו), ומרגע זה, החברה מתחילה לקבוע לאדם מה הוא צריך. איך עליו להתלבש, לאכול, או לחיות, באיזה בית, באיזו צורה, וכד'. כלומר, ככל שאנחנו מתפתחים, החברה, היא שקובעת עבורנו מה לעשות ומה לרכוש.  ואז, לא רק שאדם בורח מייסורים ונמשך לתענוגים בעל כורחו (על פי חוקי הטבע המוטבעים בו),אלא גם בכל הריצה הזאת לא הוא, אלא החברה קובעת, ממה הוא ייהנה וממה עליו להתרחק.

כי החברה היא שקובעת עבורו את הערכים, ואין לו בזה שום דבר מעצמו. כך מסביר בעל הסולם, המקובל הגדול של ראשית המאה ה 20.      ואמנם, בשנים האחרונות גם ביולוגים מסבירים, שאנחנו מתנהגים אך ורק בהתאם לחוקי הטבע, על פי ההורמונים שפועלים בנו… המוח נותן פקודה לבלוטות, ואנחנו נמשכים, או מתרחקים מכל דבר המוגדר אצלנו כתענוג או ייסורים – בהתאם לפעולתן.

יצרני המותגים מודעים לחוקים הפועלים על האדם, משתמשים באופן ציני בלחץ חברתי, ומגבירים אותו באמצעות  גיוס בלוגרים, כוכבים, אנשי תקשורת מובילים, שמחזקים את המודעות והאהדה למותגים שלהם ובאמצעותם מייצרים דעת קהל של "נאמני מותג". מטרתם, להגדיל את הרווחים שלה ויהי מה! ועלינו להבין, שגם היצרנים עצמם כפופים לחוקי הטבע הדוחף את האגו שלהם להרוויח עוד ועוד בתקווה לזכות בתענוגים נוספים… ולכן נשאלת השאלה:  אם אין לנו חופש בחירה, אולי מספיק רק להתקיים בצורה נוחה לסבול קצת פחות, וכך לגלגל את "שבעים שנותינו", עד שיגמרו..? אבל לא! לא כך בנוי האדם! יש לאדם כוח פנימי, שאינו מסכים עם קיום כזה. וזו הסיבה שהאנושות נכנסת היום לייאוש, לדיכאון, לסמים וכד' כי בני אדם מרגישים שללא גילוי נקודת הבחירה החופשית, הם לא מסוגלים לחיות, אין להם הצדקה לקיום. ולכן כמו בני ברוך הם מחפשים תשובות לשאלות כמו: בשביל מה חיים? מה הטעם בחיינו? וכד'…  אז, מהו באמת הטעם בחיינו?

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על מה זה מותג?

התרופה לסרטן – האמת האמיתית

מחלת הסרטן היא הקשה ביותר בימינו מיליוני אנשים חולים בה וכן חיות צמחים ותאים חיים שונים

אנו חושבים שהסיבה למחלה היא החור באוזון או האוכל המעובד או שהיא עוברת מההורים, אך הסיבה האמיתית נמצאת הרבה יותר קרוב אלינו ממש מתחת לאפנו ולכן נסתרת מאיתנו, אנו חוקרים במשך שנים את כל אשר מחוצה לנו בתקווה למצוא את הגורם למחלה וללא תוצאות והגיע הזמן שנתחיל לחקור לגמרי במישור אחר, נחקור את עצמנו את היחס שלנו לעצמנו ולאחרים כי רק שמה נגלה את הסיבה והתרופה לסרטן

כדי לחקור את עצמנו אנו צריכים כלים מיוחדים חדשים צריכים גם להתחיל ולחקור עם ראש פתוח  ולהיות לגמרי מיואשים מהחקירות ומהסתכלות הישנה. הדבר החשוב ביותר הוא להיות בטוח שנגלה את הסיבה ואת התרופה לסרטן וגם אם לא נבריא לגמרי ממנה נוכל בהחלט לעזור לאחרים. נתחיל בזה שמחלת הסרטן אינה מחלה פרטית אלא ככלית זה לא שאדם אחד חולה בה אלא האנושות כולה לכן כבר אפשר להבין מכאן שעלינו להבריא את האנושות כולה מהסרטן . בקצרה ובפשטות מחלת הסרטן מתחילה כשתא אחד הופך לתא סרטני ומתחיל להרוס או לאכול את התאים סביבו עד שממית לגמרי את הגוף שבו הוא חי ובכך ממית גם את עצמו.

כשאנחנו מסתכלים על ההתנהגות האנושית בימינו איך אנשים מתייחסים אחד לשני ממש אוכלים אחד את השני ואת כדור הארץ כולו ,איך אנחנו קרובים מאי פעם להשמדת האנושות כולה , אנו לא ממש מתייחסים ברצינות להתרעות והסימנים על משברים אקולוגים או מלחמה גרעינית קרובה אלא ממשיכים בלהתמקד אך ורק בלהשיג לעצמנו את מה שאנחנו רוצים בתקווה שיהיה לנו באמת טוב . אנו דואגים באופן אינסטינקטיבי שיהיה לנו טוב גם עם זה על חשבון אחרים וזה לא ממש אשמתינו ככה גדלנו אך הגיע השעה לגדול ולשנות את הדרך והראיה הפעולות לטובת כולם יניבו בחזרה לבטח תוצאות גם טוב עבורי עוד יותר משתארתי

קשה לנו להסכים ולקבל את התמונה של המציאות העולמית החדשה שממש נכפית עלינו דופקת בדלת מוחנו וכבר פורצת אותה , ממש כמו צירי לידה אחרונים וכבר ראש התינוק מבצבץ ויוצא ,אנו בכח מחזיקים במדיה ובנשק ובצורת החיים הישנה הממש פרימטיבית שאנחנו כולנו לא אנושות אחת אלא כל מני עמים שונים וזרים שצריכים להילחם ולעולם לא לחיות בשלום ושוויון זה עם זה

קשה לנו לראות את הקשר שבין לבצע פעולת למען טובת הכלל לבין טובתינו ומילוי רצונו הפרטי , אך החיים הטבע כולו והאונות התכופיים מלמדים אותנו לאט ועם המון סבל שכדאי לפחות להתחיל לנסות אחרת כמה נפלא היה אם כמו שאומרים באתר קבלה לעם, כולנו היינו מחליפים את החומרה האגואיסטית שמנהלת אותנו וממש אונסת אותנו לדאוג רק לעצמנו בכל רגע משכנעת אותנו שאין דרך אחרת ממש אלא בכדי להמשיך לחיות ולהתקיים אנו כמו תא סרטני מוכרחים לאכול תאים סביבנו וחייבים לגדול על חשבון אחרים . לתוכנת חיים הפוכה לגמרי שבה כולנו תאים הדואגים לגוף אחד שלם ובריא כל אחד מבצע את תפקידו המיוחד ככל שמסוגל וכל אחד ממש מרגיש איך כולנו חשובים ויקרים באותה מידה. 

אם כל אדם בעולם היה חושב על טובת שאר האנשים או היצורים החיים בעולם לפני כל פעולה שמבצע במקום על כמה שכר יוצא לו מזה העולם היה נראה אחרת המזון היה נראה אחרת לא היה חור באוזן ולא מלחמה גרעינית עתידית , נהפוך הוא היינו כולנו בריאים ומאושרים חיים פה בגן עדן אמיתי שיצרנו במו ידינו ללא סרטן ומחלות אחרות שהן רק סימנים וסימפטומים למחלת האנושות האגואיסטית כולה

אז איך אפשר לחיות חיים בריאים טובים ומלאים , האם באמת אפשר להבריא ולמלא את כל מה שחסר לנו בחיים, האם אפשר להרגיש שאנו  שולטים בחיינו וגורלנו . התשובה היא כן ושאם אנו כבר קוראים את אלו המילים אנו מוכנים לנסות וקדימה להתפתח ושכדאי גם לך ואני ממליץ מאוד שאם אתה עצמך חולה או  מכיר מישהו אשר חולה בסרטן גלשו ללינק הבא שיעשה לכם סדר בחיים ויתן לך כלים, כח  ומפה מדויקת איך להשיג בריאות אושר וסיפוק מלא בחיים

פורסם בקטגוריה אירוע | סגור לתגובות על התרופה לסרטן – האמת האמיתית