אפס תובנות שוק אבטחה, מגמות צמיחה וביקוש 2022- Cisco Systems Inc., Palo Alto Networks Inc., Vmware Inc., Broadcom Inc. (Symantec Corporation), Microsoft Corporation

דוח השוק של אבטחת אמון אפס  מספק מידע לגבי גודל שוק, נתח, מגמות, צמיחה, מבנה עלויות, נוף התחרות בשוק העולמי, מניעי שוק, אתגרים והזדמנויות, קיבולת, הכנסות ותחזית לשנת 2028. דוח זה כולל גם את המחקר הכולל והמקיף של שוק Zero Trust Security על כל היבטיו המשפיעים על צמיחת השוק. דוח זה הוא ניתוח כמותי ממצה של תעשיית אבטחת אבטחת אפס ומספק נתונים ליצירת אסטרטגיות להגברת הצמיחה והיעילות של השוק.

שוק האבטחה אפס אמון צפוי לרשום CAGR של 18% במהלך תקופת התחזית (2022 – 2027).

הצעה מיוחדת (הנה עד 25% הנחה על דוח זה, נא למלא את הטופס ולציין את הקוד: MIR30 בקטע ההערות)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח @:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02285842400/zero-trust-security-market-growth-trends-and-forecasts-2022-2027/inquiry?Mode=Saiba

פילוח שווקים:

החברות המובילות המובילות בדוח שוק האבטחה של Zero Trust הן  – Cisco Systems Inc., Palo Alto Networks Inc., Vmware Inc., Broadcom Inc. (Symantec Corporation), Microsoft Corporation, IBM Corporation, Google Inc., Check Point Software Technologies Ltd. , Blackberry Limited, Akamai Technologies Inc., Centrify Corporation, Okta Inc., Fortinet Inc., Sophos Group PLC, Cyxtera Technologies Inc.

חדשות ועדכונים

– אפריל 2022 – גוגל העמידה את BeyondCorp Remote Access לזמינה, וסימנה את המוצר המסחרי הראשון שלה המבוסס על גישת אפס אמון לאבטחת רשת שגוגל הייתה חלוצה והשתמשה בה באופן פנימי כבר כמעט עשור. השירות מבוסס הענן מאפשר לעובדים לגשת לאפליקציות אינטרנט פנימיות מרוב המכשירים, ומכל מיקום, ללא רשת וירטואלית פרטית מסורתית בעלת גישה מרחוק (VPN).

– פברואר 2022 – BlackBerry Limited השיקה את פלטפורמת BlackBerry Spark עם תוספת של שכבת אבטחה מאוחדת של נקודות קצה, שיכולה לעבוד בו זמנית עם ניהול נקודות הקצה הריכוזיות של החברה כדי לספק אבטחת אמון אפס. פלטפורמת BlackBerry Spark ממנפת בינה מלאכותית, למידת מכונה ואוטומציה כדי להציע מניעה ותיקון משופרים של איומי סייבר ומספקת נראות על פני נקודות קצה של מחשבים שולחניים, ניידים, שרתים ו-IoT.

סקירת שוק

יישומי ענן וכוח העבודה הנייד מגדירים מחדש את היקף האבטחה שבו העובדים מביאים את המכשירים שלהם ועובדים מרחוק. יש גישה לנתונים מחוץ לרשת הארגונית ומשתפים אותם עם משתפי פעולה חיצוניים, כגון שותפים וספקים. יישומים ונתונים ארגוניים עוברים ממקום למקום לסביבות היברידיות וענן, וארגונים זקוקים למודל אבטחה חדש שמסתגל בצורה יעילה יותר למורכבות ההקשר המודרני, מחבק את כוח העבודה הנייד ומגן על אנשים, מכשירים, יישומים ונתונים בכל מקום הם ממוקמים הליבה של אבטחת אפס אמון.

דוח מצביע על כך שבשנת 2019 נרשמה עלייה של למעלה מ-50% במספר ההפרות בהשוואה לארבע השנים האחרונות. למרבה האירוניה, פרצות האבטחה הללו ממשיכות לעלות גם כאשר חברות משקיעות כמויות שיא של כסף ומוסיפות עוד כלי אבטחה שיסייעו למנוע בדיוק את זה. לארגון גדול ממוצע יש למעלה מ-100 כלי אבטחה, בעוד שהוצאות אבטחת מידע לשנת 2019 היו צפויות לעלות על 125 מיליארד דולר. בעוד שגישות מסורתיות ומיושנות לאבטחה מתמקדות בהכנסת כלי אבטחה חדשים לאבטחת ההיקף תוך אמון בכל משאב בפנים, מודל אבטחה חדש שנקרא אמון אפס מבטל את הרעיון של אמון מרומז.

ניתוח אזורי:

אסיה-פסיפיק (סין, הודו, יפן, דרום קוריאה, אוסטרליה, אינדונזיה, מלזיה ואחרות), צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו), מרכז ודרום אמריקה (ברזיל ושאר דרום אמריקה), אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, איטליה, רוסיה ושאר אירופה), המזרח התיכון ואפריקה (מדינות GCC, טורקיה, מצרים, דרום אפריקה ואחרות)

קבל הנחה מועילה ב:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02285842400/zero-trust-security-market-growth-trends-and-forecasts-2022-2027/discount?Mode=Saiba

נקודות חשובות מדוח אבטחת אפס אמון

─הערכת פוטנציאל השוק באמצעות ניתוח שיעורי צמיחה (CAGR%), נפח (יחידות) וערך ($M) נתונים ברמת המדינה – עבור סוגי מוצרים, יישומי שימוש קצה ולפי ענפים שונים בתעשייה

─הבן את הדינמיקות השונות המשפיעות על שוק האבטחה של Zero Trust – גורמי מפתח, אתגרים והזדמנויות נסתרות.

─קבל תובנות מעמיקות על ביצועי המתחרים שלך – נתחי שוק של Zero Trust Security, אסטרטגיות, בנצ'מרקינג פיננסי, השוואת מוצרים, SWOT ועוד

─נתח את ערוצי המכירה וההפצה על פני גיאוגרפיות מפתח כדי לשפר את ההכנסות בשורה העליונה.

─הבן את שרשרת האספקה ​​בתעשייה עם צלילה עמוקה על הגדלת הערך בכל שלב, על מנת לייעל את הערך ולהביא יעילות בתהליכים שלך.

─קבל מבט מהיר על האנטרופיה בשוק – מיזוגים ורכישות, עסקאות, שותפויות, השקות מוצרים של כל שחקני המפתח ב-4 השנים האחרונות.

─העריך את פערי ההיצע והביקוש, הסטטיסטיקה של יבוא-יצוא והנוף הרגולטורי עבור יותר מ-20 המדינות המובילות בעולם עבור האבטחה של Zero Trust

קנה עכשיו דוח זה ב

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/02285842400?mode=su?Mode=Saiba

לסיכום , דוח השוק של Zero Trust Security מציג את הניתוח התיאורי של שחקני העילית הנתמכים בשוק האב, מידע הווה, עבר ותנועה אמנותית אשר מסוגל לתפקד כמדריך רווחי עבור כל המתחרים העסקיים של Zero Trust Security Industry. צוות מנתח המחקר המומחה שלנו הוכשר לספק דוחות מחקרי שוק מעמיקים מכל מגזר בודד, שיעזרו להבין את נתוני התעשייה בצורה המדויקת ביותר.

התאמה אישית זמינה – ניתן להתאים את הדוח בהתאם לדרישות המחקר הספציפיות של הלקוח. לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com   | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.