גודל שוק אוטומציה של בתי מרקחת, ניתוח תחזיות, צמיחה בתעשייה, פרופילי חברה, נתח תעשיה גלובלי 2022 ואזורי מפתח 2027

סקירת שוק האוטומציה של בתי מרקחת 2022

דוחות מחקר שוק אוטומציה של בתי מרקחת לשנת 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחירים של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות ותוכניות פיתוח, דו"ח שוק האוטומציה של בתי מרקחת (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק האוטומציה של בתי מרקחת בשווי 8.2 מיליארד דולר עד 2027.

הדוח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק האוטומציה של בתי המרקחת (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתר על כן, דוח שוק האוטומציה של בתי מרקחת חושף נתונים על צמיחת המכירות של השווקים האזוריים והמדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח שוק האוטומציה של בתי מרקחת מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4055305/global-pharmacy-automation-market-insights-and-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

הדו"ח "שוק אוטומציה של בתי מרקחת לפי מוצר (מערכות מתן ואחסון תרופות אוטומטיות, דלפקים שולחניים, מערכות אחזור, תרכובות תרופות), משתמש קצה (אשפוז, אשפוז (מרפאות מהירות), בתי מרקחת קמעונאיים) – תחזית עולמית לשנת 2027" שוק האוטומציה של בתי המרקחת צפוי להגיע ל-8.2 מיליארד דולר עד 2027 מ-5.6 מיליארד דולר ב-2022, ב-CAGR של 7.9% בתקופת התחזית. הצמיחה בשוק מונעת בעיקר מהצורך הגובר לצמצם למינימום טעויות בתרופות, הביזור המהיר של בתי המרקחת והגידול באוכלוסיית הגריאטריה המובילה לאימוץ מוגבר של מערכות ניפוק אוטומטיות.

גישה לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4055305/global-pharmacy-automation-market-insights-and-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

מגזר מערכות חלוקת התרופות והאחסון האוטומטיות היווה את הנתח הגדול ביותר ב-2022

בהתבסס על מוצרים, שוק האוטומציה של בתי המרקחת מפולח למערכות אוטומטיות לניפוק ואחסון תרופות, מערכות אריזה ותיוג אוטומטיות, דלפקים שולחניים אוטומטיים, מערכות אוטומטיות להרכבת תרופות ומערכות אוטומציה אחרות של בתי מרקחת. בשנת 2022, מגזר מערכות חלוקת התרופות והאחסון האוטומטיות היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק זה, בעיקר בשל הצורך הגובר בניהול עומסי עבודה גדלים והפחתת טעויות בתרופות.

מגזר בתי המרקחת האשפוזים היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק האוטומציה של בתי המרקחת

בהתבסס על משתמשי קצה, שוק האוטומציה של בתי המרקחת מפולח לבתי מרקחת אשפוז, בתי מרקחת חוץ, בתי מרקחת קמעונאיים, וארגוני ניהול הטבות בתי מרקחת ובתי מרקחת להזמנה בדואר. בשנת 2022, בתי מרקחת אשפוז היוו את הנתח הגדול ביותר בשוק זה. הדבר נובע מהשימוש הגובר במערכות חלוקת אוטומציה של בתי מרקחת ואחסון, כגון ארונות חלוקה אוטומטיים, במתקני בריאות אשפוז. מכיוון שמערכות ופתרונות אוטומציה של בתי מרקחת עוזרים לאחיות המחלקה ושאר צוות בית החולים לחלק תרופות מהר יותר ומדויק יותר מאשר שיטות ידניות.

צפון אמריקה מחזיקה בנתח הגדול ביותר בשוק האוטומציה של בתי המרקחת

צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק האוטומציה של בתי המרקחת בשנת 2022. גורמים כמו התקדמות טכנולוגית במערכות אוטומציה של בתי מרקחת, צמיחה במגזר הבריאות, ונוכחות של יצרני מערכות אוטומציה בתי מרקחת מובילים בארה"ב צפויים לתרום לצמיחה משוק האוטומציה של בתי המרקחת בצפון אמריקה.

השחקנים הבולטים בשוק האוטומציה של בתי המרקחת הם בקטון, דיקינסון וחברת (ארה"ב), Omnicell, Inc. (ארה"ב), KUKA AG (Swisslog Healthcare) (גרמניה), Baxter International Inc. (ארה"ב), Capsa Healthcare (ארה"ב), Cerner Corporation (ארה"ב), Yuyama Co., Ltd. (יפן), ARxIUM Inc. (ארה"ב), Parata Systems, LLC (ארה"ב), RxSafe, LLC (ארה"ב) ו-ScriptPro LLC (ארה"ב).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4055305?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.