נתח שוק אספקת תרופות אקטואלי 2022 סקירה כללית, שחקני מפתח מובילים, ביקוש, גודל תעשיה, גורם צמיחה, מגמות ותחזית עד 2027

סקירה כללית של שוק משלוחי תרופות אקטואלי 2022

דוחות מחקר השוק האקטואלי של משלוח תרופות לשנת 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחיר של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות ותוכניות פיתוח, הדו"ח של שוק אספקת תרופות אקטואלי (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק אספקת תרופות אקטואלי בשווי 317.8 מיליארד דולר עד 2027.

הדו"ח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק אספקת תרופות אקטואלי (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתרה מזאת, דוח שוק אספקת התרופות האקטואלי חושף נתונים על צמיחת המכירות של שווקים אזוריים ומדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח שוק אספקת תרופות אקטואלי מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4259510/global-topical-drug-delivery-market-insights-and-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

הדו"ח "שוק אספקת תרופות אקטואלי לפי סוג (מוצקים למחצה (קרמים, ג'לים, קרמים), מוצקים (נרות), נוזלים (פתרונות), מוצרים טרנס-דרמליים), מסלול (דרמלי, עיניים), מתקן שימוש (במסגרת טיפול ביתי, בתי חולים , מרכזי צריבה) – תחזית עולמית לשנת 2027" שוק משלוח התרופות האקטואלי העולמי צפוי להגיע ל-317.8 מיליארד דולר עד 2027 מ-207.4 מיליארד דולר ב-2022, ב-CAGR של 8.9%. השכיחות הגבוהה של מחלות עור, הגדלת האוכלוסייה הגריאטרית והעלייה בתרופות עצמיות כמנהג פופולרי בדרמטולוגיה הם חלק מהגורמים המרכזיים המניעים את השוק לאספקת תרופות מקומית.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4259510/global-topical-drug-delivery-market-insights-and-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

המגיפה העניקה תאוצה לשוק אספקת התרופות האקטואלי ברחבי העולם. ההערכה היא כי מחלות דרמטולוגיות, זיהומים בדרכי הנשימה, סוכרת, סרטן וסיבוכים נוירולוגיים עלו במהלך התחזית. במהלך עליית מגיפת COVID-19, בוצעו מספר מחקרים קליניים לשימוש בטיפול מקומי ב-COVID-19. לדוגמה, חוקרים מאוניברסיטת Mansoura ביצעו ניסויים כדי לחקור את ההיתכנות של קורטיקוסטרואידים מקומיים וציקלוספורין-A מקומיים עבור חולי COVID-19 הסובלים מדלקת קרטו-לחמית חריפה. לאחר ניסוי קליני, נצפה שתסמינים כמו גירוד בעיניים, תחושת גוף זר, דמעות, אדמומיות בעין ונפיחות עפעפיים השתפרו, והנוכחות של קרטיטיס נקודתי שטחית (SPK) הופחתה. בשנת 2020, Advanced Penetration Technology, LLC, מעבדת מחקר בלונדון, ניתחה את ההשפעה של תרופה אנטי-ויראלית אקטואלית ATP T3X על נגיף ה-COVID-19. הוא קובע כי מדובר בניסוח יעיל ביותר המנטרל זיהום ויראלי תוך שניות. ניסויים קליניים אלה ותרופות מקומיות חדשות שאושרו על ידי ה-FDA הראו שתרופות מקומיות מפחיתות ביעילות את חומרת התסמינים הנגרמים על ידי זיהום ב-COVID-19; זה מגביר את הביקוש לתרופות אקטואליות במהלך מגיפת COVID-19 ויכול לגרום לצמיחת שוק אספקת התרופות המקומית. ניסויים קליניים אלה ותרופות מקומיות חדשות שאושרו על ידי ה-FDA הראו שתרופות מקומיות מפחיתות ביעילות את חומרת התסמינים הנגרמים על ידי זיהום ב-COVID-19; זה מגביר את הביקוש לתרופות אקטואליות במהלך מגיפת COVID-19 ויכול לגרום לצמיחת שוק אספקת התרופות המקומית. ניסויים קליניים אלה ותרופות מקומיות חדשות שאושרו על ידי ה-FDA הראו שתרופות מקומיות מפחיתות ביעילות את חומרת התסמינים הנגרמים על ידי זיהום ב-COVID-19; זה מגביר את הביקוש לתרופות אקטואליות במהלך מגיפת COVID-19 ויכול לגרום לצמיחת שוק אספקת התרופות המקומית.

מגזר התכשירים המוצקים למחצה היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק אספקת התרופות האקטואלי, לפי מוצר בשנת 2022

בהתבסס על מוצרים, אספקת התרופות המקומית בשוק מפולחת לניסוחים מוצקים למחצה, ניסוחים נוזליים, ניסוחים מוצקים ומוצרים טרנסדרמליים. החלק הגדול של מקטע הפורמולציות המוצקות למחצה מיוחס להן ניתן לייחס ליישום קל, תופעות לוואי מוגבלות המשפרות את הדבקות המטופל, והיכולת להעביר באופן מקומי מגוון רחב של מולקולות תרופות בהשוואה לתכשירים אחרים.

פלח מתן התרופות לעור היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק מתן התרופות האקטואלי בשנת 2022

בהתבסס על מסלול הניהול, השוק מחולק למתן תרופות עוריות, עיניים, פי הטבעת, נרתיקיות ואף. ניתן לייחס את החלק הגדול של פלח השוק של מתן תרופות לעור למספר היתרונות הקשורים בשימוש במתן תרופות לעור, כגון קלות השימוש והיענות מוגברת של המטופל לטיפול ארוך טווח במקרים כמו כאב כרוני או עור הפרעות. לתרופות עוריות יש גם פחות דרישות רגולטוריות מאשר למוצרי עיניים, מה שמוביל להשקות ולאימוץ מוצרים נגישים יותר. זה בתורו צפוי להגביר את צמיחת השוק בפלח.

פלח הגדרות הטיפול הביתי היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק משלוח התרופות האקטואלי בשנת 2022

בהתבסס על מתקן השימוש, השוק מפולח למסגרות טיפול ביתי, בתי חולים ומרפאות, מרכזי כוויות ומתקנים אחרים. מערכות אספקת תרופות מקומיות תופסות יותר ויותר בולטות, לא רק כדרך חלופית למתן תרופות אלא גם כמכשירים נקודתיים לטיפול בבית. הדבר מיוחס בעיקר לשיפור קבילות המטופלים לטיפול בבית עקב המודעות הגוברת ונוחות המטופל.

צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק משלוח התרופות האקטואלי בשנת 2022

בשנת 2022, צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק מתן התרופות האקטואלי, ואחריה אירופה, אסיה פסיפיק, אמריקה הלטינית והמזרח התיכון ואפריקה. צמיחת השוק באזור זה מאופיינת בזמינות של אפשרויות החזר חיוביות, הגברת המודעות לטכנולוגיות חדשות למתן תרופות פרמצבטיות, יישום יוזמות ממשלתיות חיוביות, סבירות הולכת וגדלה והוצאה על בריאות לנפש, נוכחות של מספר רב של ענקיות תרופות גלובליות.

השחקנים הבולטים בשוק משלוחי התרופות האקטואליים הם Glenmark Pharmaceuticals Ltd. (הודו), Galderma (שוויץ), Johnson & Johnson Private Limited (ארה"ב), GlaxoSmithKline Plc. (בריטניה), Bausch Health Companies Inc. (קנדה), Hisamitsu Pharmaceuticals Inc. (יפן), Cipla (הודו), Bayer AG (גרמניה), Viatris Inc. (Mylan NV) (ארה"ב), 3M (ארה"ב), Merck & Co.Inc.. (גרמניה), Crescita Therpeautics Inc. (קנדה), Novartis International AG (שוויץ), Boehringer Ingelheim International GmBH (גרמניה), Pfizer Inc. (ארה"ב), טבע תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (ישראל), בריסטול מאיירס Squibb (ארה"ב), Lead Chemical Co., Ltd. (יפן), Purdue Pharma LP (ארה"ב), Lavipharm (יוון), AbbVie Inc. (ארה"ב), CMP Pharma, Inc. (גרמניה), Encore Dermatology, Inc. ( ארה"ב), Prosolus Inc. (ארה"ב), ו-Rusan Pharma Ltd. (הודו).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4259510?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.