נתח שוק מכשירי דרמטולוגיה סקירה כללית של 2022, שחקני מפתח מובילים, ביקוש, גודל תעשיה, גורם צמיחה, מגמות ותחזית עד 2027

סקירת שוק מכשירי עור 2022

דוחות מחקר השוק של מכשירי עור 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחיר של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות ותוכניות פיתוח, דוח שוק מכשירי העור (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק מכשירי עור בשווי 11.3 מיליארד דולר עד 2027.

הדוח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק מכשירי העור (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתר על כן, דוח שוק מכשירי העור חושף נתונים על צמיחת המכירות של השווקים האזוריים והמדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. מוצגים בדוח השוק של מכשירי דרמטולוגיה, הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4207549/global-dermatology-devices-market-insights-and-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

הדו"ח "שוק מכשירי עור לפי סוג (מכשירי אבחון (דרמטוסקופים, מכשירי הדמיה), מכשירי טיפול (לייזר, קריותרפיה, שאיבת שומן), יישום (סרטן עור, אקנה, פסוריאזיס, הצערת עור, הסרת קעקועים) – תחזית עולמית לשנת 2027" שוק מכשירי העור העולמי צפוי להגיע ל-11.3 מיליארד דולר עד 2027 מ-6.2 מיליארד דולר ב-2022, ב-CAGR של 12.7% במהלך התקופה החזויה. הצמיחה בשוק זה צפויה להיות מונעת מהשכיחות העולה של הפרעות עור, עלייה מודעות לפרוצדורות אסתטיות ולהתקדמות טכנולוגית, עם זאת, המדיניות הרגולטורית המחמירה של מכשור רפואי עשויה להפריע לצמיחת שוק זה.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4207549/global-dermatology-devices-market-insights-and-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

הלייזרים אמורים להחזיק בנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי העור, לפי סוג בשנת 2022.

בהתבסס על סוג, שוק טיפולי העור מפולח למכשירי טיפול באור, לייזרים, ציוד אלקטרוכירורגי, מכשירי שאיבת שומן, מכשירי מיקרו-דרמברזיה ומכשירי קריותרפיה. בשנת 2022, מגזר הלייזרים היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי הטיפול בדרמטולוגיה. ניתן לייחס את חלקו הגדול של מגזר זה לשכיחות העולה של הפרעות עור, התקדמות טכנולוגית, וההעדפה הגוברת לפרוצדורות זעיר פולשניות.

טיפול הסרת השיער מחזיק בנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי טיפולי העור, לפי יישום בשנת 2022.

בהתבסס על יישום, שוק המכשירים לטיפול בדרמטולוגיה מפולח להסרת שיער; הצערת העור; אקנה, פסוריאזיס והסרת קעקועים; הסרת קמטים וחידוש העור; עיצוב הגוף והסרת שומן; הסרת נגעים כלי דם ופיגמנטים; יבלות, תגיות עור וניהול משקל; ויישומים אחרים. מגזר הסרת השיער היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי טיפולי העור. חלקו הגדול של פלח זה ניתן לייחס בעיקר למספר ההולך וגדל של הליכי הסרת שיער.

צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי העור בשנת 2022.

בהתבסס על אזור, שוק מכשירי העור מפולח לצפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק ושאר העולם. בשנת 2022, לצפון אמריקה יש את הנתח הגדול ביותר בשוק מכשירי העור. חלקו הגדול של פלח אזורי זה ניתן לייחס לגורמים כמו העלייה בשכיחות מחלות עור, הגברת המודעות לפרוצדורות אסתטיות, גידול מהיר בהוצאות הבריאות, נגישות נוחה לטכנולוגיות מתקדמות ונוכחות חזקה של שחקני שוק באזור.

השחקניות הגדולות הפועלות בשוק זה הן אלמה לייזרים בע"מ (חברת בת של סיסרם מדיקל בע"מ) (ישראל), קוטרה (ארה"ב), Cynosure Inc. (ארה"ב), אל.אן. SpA (איטליה), Lumenis, Ltd. (חברה בת של בוסטון סיינטיפיק) (ישראל), Solta Medical (חברה בת של Bausch Health Companies Inc.) (ארה"ב), Bruker Corporation (ארה"ב), Carl Zeiss (גרמניה), Candela Corporation (ארה"ב), Genesis Biosystems, Inc. (ארה"ב), HEINE Optotechnik GmbH & Co. KG (גרמניה), Michelson Diagnostics Ltd. (בריטניה), PhotoMedex, Inc. (ארה"ב), Leica Microsystems (חברה בת של Danaher Corporation) ( ארה"ב), Olympus Corporation (יפן), FotoFinder Systems GmbH (גרמניה), Canfield Scientific, Inc. (ארה"ב), Beijing Toplaser Technology Co., Ltd. (סין), DermLite (ארה"ב), Syneron Medical Ltd. Apax Partners) (ארה"ב), Aerolase (ארה"ב), ובובי (חברה בת של Symmetry Surgical) (ארה"ב).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4207549?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.