נתח שוק של כלי רכב תעשייתיים: מגמות עולמיות בתעשייה, צמיחה, גודל, פילוח, דרישות עתידיות, חדשנות אחרונה, תחזית ל-2027

סקירת שוק כלי רכב תעשייתיים 2022

דוחות מחקר שוק כלי רכב תעשייתיים 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחירים של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות ותוכניות פיתוח, דוח שוק כלי הרכב התעשייתיים (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק כלי רכב תעשייתיים בשווי 54.3 מיליארד דולר עד 2027.

הדו"ח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק כלי הרכב התעשייתיים (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתרה מזאת, דוח שוק כלי הרכב התעשייתיים חושף נתונים על צמיחת המכירות של שווקים אזוריים ומדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח שוק הרכבים התעשייתיים מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/3176461/global-industrial-vehicles-market-research-report-2022/inquiry?Mode=Rukaiyya

על פי דו"ח מחקר "שוק כלי רכב תעשייתיים במונחים של סוג רכב, סוג כונן (ICE, מופעל באמצעות סוללות, גז), יישום, קיבולת, רמת אוטונומיה, פלטפורמת עבודה אווירית (מעליות בומים, מרים מספריים) ואזור – תחזית עולמית לשנת 2027" שפורסם על ידי Market Intelligence Data, שוק כלי הרכב התעשייתיים העולמי צפוי לצמוח מ-43.7 מיליארד דולר ב-2022 ל-54.3 מיליארד דולר עד 2027, ב-CAGR של 4.5%.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/3176461/global-industrial-vehicles-market-research-report-2022?Mode=Rukaiyya

גורמים כמו הגדלת האימוץ של אוטומציה בתעשיות לפריון טוב יותר, יחד עם מגזר המסחר האלקטרוני הגדל, יגדילו את הביקוש לשוק הרכבים התעשייתיים. הגדלת החדירה של כלי רכב תעשייתיים המופעלים באמצעות סוללות עקב חששות פליטת CO2, בשילוב עם פיתוח מפעלים חכמים בתעשיית טיפול בחומרים תיצור הזדמנויות חדשות לשוק זה.

לפי ההערכות, מגזר המלגזות מחזיק בשוק השני בגודלו בתקופת התחזית

מלגזה צפויה להיות פלח השוק השני בגודלו לפי סוג רכב במהלך תקופת התחזית. העלייה ברמות התיעוש הגבירה את הביקוש העולמי למלגזות תעשייתיות. בנוסף, הגדרת מחסנים כדי לתמוך במודל המרכז והחישור למגזרים שונים באזורים כמו צפון אמריקה ואירופה צפויה להניע את הביקוש למלגזות. פרמטרים כגון ייצור תעשייתי הולך וגובר, הגדלת הביקוש למלגזות חשמליות בתעשיות השימוש הקצה, והכנסת תקנות בטיחות ואיכות הסביבה צפויים לתמוך בפלח המלגזות של שוק הרכבים התעשייתיים בשנים הקרובות. יצרני כלי רכב תעשייתיים מתמקדים כל הזמן בפיתוח מוצרים חדשים וכן בהרחבת מוצרים כדי לחזק את תיקי המוצרים שלהם. לדוגמה, ביולי 2022, Hangcha Group Co., Ltd השיקה את מלגזה חשמלית 2.0t-3.5t מסדרת XH החדשה שלה עם סוללות ליתיום-יון במתח גבוה. משאית זו מספקת ביצועים מעולים במונחים של פרודוקטיביות ויעילות, מפחיתה רעש ובעלת רמות פליטה אפסיות.

פלח ICE צפוי להחזיק בנתח השני בגודלו בשוק הרכבים התעשייתיים במהלך תקופת התחזית

ICE צפוי להיות הפלח השני בגודלו לפי סוג כונן במהלך תקופת התחזית. ICE של כלי רכב תעשייתיים הוא אחד מסוגי המנועים הנפוצים הפועלים על בנזין או דיזל. סוג זה של רכב תעשייתי ICE משמש ליישומים פנימיים וחיצוניים כאחד. כלי רכב אלה נוטים להיות בעלי כושר עומס מעולה ועלויות נמוכות יותר מראש. לדוגמה, העלות המקדימה של מלגזות ICE נמוכה ממלגזות חשמליות בכ-20%. עלויות ראשוניות נמוכות יותר, מהירויות הפעלה גבוהות, קלות תדלוק ושימוש ביישומים כבדים יותר הם גורמים שצפויים להניע את הביקוש לרכבים תעשייתיים ICE.

"אירופה צפויה לקבל נתח משמעותי בשוק הרכבים התעשייתיים ב-2027."

לפי הערכות, אירופה מהווה כ-33% משוק כלי הרכב התעשייתיים העולמי בשנת 2027 לפי שווי. אירופה הייתה השוק המפותח ביותר מבחינת הטמעת אוטומציה בתהליכי אחסנה וטיפול בחומרים. עלויות עבודה גבוהות, מחסור במקום וכללי בטיחות עובדים מחמירים הם גורמים עיקריים המובילים לחדירה גבוהה של טכנולוגיות אוטומציה במערכת האקולוגית האירופית לטיפול בחומרים. LogiMAT, Intralogistics Europe ו-CeMAT הם כמה מהתערוכות והתערוכות הפופולריות המתקיימות מדי שנה באירופה.

שוק הרכבים התעשייתיים האירופי מפותח ומאורגן מאוד ומכיל כמה מהשחקנים הגדולים בשוק הרכבים התעשייתיים כגון Jungheinrich AG (גרמניה) ו-KION Group (גרמניה), ו-Konecranes (פינלנד).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/3176461?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.