נתח שוק של צינורות חמים וקרים מפלסטיק: מגמות עולמיות בתעשייה, צמיחה, גודל, פילוח, דרישות עתידיות, חידוש אחרון, תחזית ל-2027

סקירה כללית של שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק 2022

דוחות מחקר השוק של צינורות חמים וקרים מפלסטיק לשנת 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחירים של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות פיתוח ו תוכניות, דו"ח שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק צינורות חמים וקרים מפלסטיק בשווי 8.7 מיליארד דולר עד 2027.

הדו"ח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק הפלסטיק החם והקרים (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתרה מזאת, דוח שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק חושף נתונים על צמיחת המכירות של שווקים אזוריים ומדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח שוק הצינורות החמים והקרים הפלסטיק מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4586356/global-plastic-hot-and-cold-pipes-market-growth-2022-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

על פי דוח מחקר "שוק צינורות חמים וקרים מפלסטיק לפי חומר גלם (PEX, PE-RT, PPR, C-PVC ו-PB), יישום (צינורות אינסטלציה מים, צינורות חיבור רדיאטור וחימום וקירור משטחים תת-רצפתיים), סוף משתמש ואזור – מגמות גלובליות ותחזית לשנת 2027" שפורסם על ידי Market Intelligence Data, גודל שוק הצינורות החמים והקרים הפלסטיק העולמי יגדל ל-8.7 מיליארד דולר עד 2027 מ-6.5 מיליארד דולר ב-2022, ב-CAGR של 5.9% במהלך התחזית. פרק זמן. הצמיחה של מגזר המגורים, מובלת על ידי תמיכה ממשלתית ותמריצים לאימוץ מערכת חימום תת רצפתי, אפילו צינורות פלסטיק חמים וקרים הם עמידים בפני קורוזיה, קלים להתקנה וחסכוניים, ומכאן שהם מניעים את הביקוש לצינורות חמים וקרים מפלסטיק ברחבי העולם . יתר על כך, גם מגזר הבנייה והבנייה עדים לעלייה בביקוש ברחבי העולם לאחר משבר ה-COVID-19. לדוגמה, על פי דוח כלכלה של אוקספורד 2022, בין השנים 2020 ל-2030, שוק הבנייה העולמי צפוי לעלות ב-4.5 טריליון דולר, ולהגיע ל-15.2 טריליון דולר. צינורות פלסטיק חמים וקרים נמצאים בשימוש נרחב במגזר המגורים, ולכן הצמיחה בענף הבנייה והבנייה מעוררת הזדמנויות לצמיחה של שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4586356/global-plastic-hot-and-cold-pipes-market-growth-2022-2028?Mode=Rukaiyya

שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק כולל יצרני Tier I ו-Tier II בולטים כמו Georg Fischer, Wienerberger, Uponor, Aliaxis ו- Genuit Group. לחברות אלו מתקני הייצור שלהן פרוסים על פני צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק והאזורים האחרים. יצרני צינורות חמים וקוד פלסטיק רבים משלבים טכנולוגיות AI ו-IoT המספקות ניטור בזמן אמת, יכולת הפעלה מרחוק, אבחון כשלים ופתרון בעיות ועוד שורה של תכונות נוספות. תעשיות המגורים, המסחריות (קניונים ומתחמי קניות, בתי חולים, משרדים ואחרים) והתעשיות (ייצור חשמל, נפט וגז, כימיה ופטרוכימיה, רכב ואחרים) הם בין הצרכנים הגדולים ביותר של צינורות פלסטיק חמים וקרים .

מגזר צנרת אינסטלציה צפוי לשלוט בשוק צינורות הפלסטיק החמים והקרים, לפי יישום, במהלך תקופת התחזית.

מערכת אספקת המים של הבית מנתבת את המים העירוניים מרחוב לבית, שם היא מסתעפת כדי לספק את המים לברזים, מקלחות, שירותים, אמבטיות ומכשירים כגון דוד מים, מדיח כלים ומכונת כביסה. צינורות מים, אביזרים, שסתומי שירות וברזים הם המרכיבים העיקריים של מערכת אספקה ​​והפצה זו. פלסטיק, נחושת או ברזל מגולוון הם החומרים הפופולריים ביותר עבור צינורות אלה ואביזרים נלווים. צינורות מתכת צפויים להיתקל לאורך זמן, אך צינורות פלסטיק חמים וקרים כגון C-PVC, PEX, PE-RT הם עמידים בפני קורוזיה וקלים להתקנה. צינורות אלו גם חסכוניים בהשוואה לצינורות מתכת. לכן, הביקוש לצינורות פלסטיק חמים וקרים בגזרת צנרת המים עולה.

מגזר המגורים צפוי להיות השוק הגדול והצומח ביותר, לפי משתמש קצה, במהלך תקופת התחזית.

פלח המגורים החזיק בנתח השוק הגדול ביותר של שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק בשנת 2022. צינורות פלסטיק חמים וקרים מוצאים מגוון יישומים בתחום המגורים, שכן צינורות אלו אחראים להובלת מים חמים, המשמשים גם לחימום תת רצפתי. קירור בתים. פלח המגורים הוא הפלח הגדול והצומח ביותר בגלל הגידול באוכלוסייה. לפי האומות המאוחדות (או"ם) אוכלוסיית העולם צפויה להגיע ל-8.5 מיליארד ב-2030, ולגדול עוד יותר ל-9.7 מיליארד ב-2050 ול-11.2 מיליארד עד 2100. ככל שהאוכלוסייה תגדל בעתיד, אלה בהחלט ייצרו ביקוש לדיור למגורים מִגזָר. בסופו של דבר יצירת ביקוש לצינורות פלסטיק חמים וקרים לשימוש מגורים.

אסיה פסיפיק עשויה להופיע כשוק הצינורות החמים והקרים הגדולים ביותר מפלסטיק

אזור אסיה פסיפיק היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק הצינורות בשנת 2022. משתמשי הקצה העיקריים של צינורות חמים וקרים מפלסטיק באזור אסיה פסיפיק כוללים תעשיות מגורים, מסחריות ותעשייתיות. הצמיחה בבנייה גבוהה גם באסיה המתעוררת, עם צמיחה שנתית ממוצעת של מעל 5% עד 2030. צמיחה בסין ובהודו, כמו גם כלכלות איגוד מדינות דרום מזרח אסיה (ASEAN) יספקו הרבה תמיכה. סך מצטבר של כמעט 135 טריליון דולר צפוי להיות הוצא על בנייה ברחבי העולם במהלך העשור הבא עד 2030, כאשר כמעט מחצית מיוחסת לצמיחה באסיה פסיפיק. זה מעלה שאלות חשובות סביב המירוץ להשגת Net Zero ופעולה לשינוי האקלים.

אזור אסיה פסיפיק הופיע כמרכז עולמי לפעילות ייצור, כאשר כמעט כל ענף חווה צמיחה כאן. יש דרישה אדירה לכוח, והמדינות באזור העלו את הייצור המקומי כדי לענות על הביקוש. לפי BP Statistical Review of World Energy 2022, לאזור הייתה כושר הזיקוק הגבוה ביותר של 35.8% בעולם בשנת 2020, שצפוי לגדול עוד יותר. האזור מהווה גם מרכז לתעשיות הפטרוכימיות והכימיות. לפיכך, צמיחה של תעשיות אלה צפויה להניע באופן חיובי את שוק הצינורות החמים והקרים הפלסטיק האזורי במהלך תקופת התחזית.

שוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק נשלט על ידי שחקנים מרכזיים שיש להם נוכחות אזורית רחבה. חלק מהשחקנים המרכזיים בשוק הצינורות החמים והקרים מפלסטיק הם גיאורג פישר (שוויץ), Aliaxis (בלגיה), ווינרברגר (אוסטריה), Genuit Group Inc. (בריטניה), ושברון פיליפס (ארה"ב), Supreme (הודו), Wavin Asia (סינגפור), Astral Pipes (הודו).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4586356?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.