שוק הביולוגי לטיפול בפצעים 2022 חלוקת גודל עם חברות מובילות, קצב צמיחה אזורי, מגמות הזדמנויות עתידיות ותחזית ניתוח תעשייה גלובלית עד 2027

סקירת שוק הביולוגי לטיפול בפצעים 2022

דוחות מחקר השוק הביולוגיים לטיפול בפצעים 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחיר של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון באסטרטגיות ותוכניות פיתוח, דוח השוק הביולוגי לטיפול בפצעים (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק ביולוגיות לטיפול בפצעים בשווי 2.4 מיליארד דולר עד 2027.

הדוח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק הביולוגי לטיפול בפצעים (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתר על כן, דוח השוק הביולוגי לטיפול בפצעים חושף נתונים על צמיחת המכירות של השווקים האזוריים והמדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח השוק הביולוגי לטיפול בפצעים מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/588127/global-wound-care-biologics-market-insights-and-forecast-to-2027/inquiry?Mode=Rukaiyya

הדו"ח "שוק הביולוגי לטיפול בפצעים לפי מוצר (תחליפי עור ביולוגיים, חומרים מקומיים), סוג הפצע (כיבים [רגל סוכרתית, ורידים, פצעי לחץ], פצעים כירורגיים וטראומתיים, כוויות), משתמש קצה (בתי חולים, ASCs, מרכזי כוויות) – תחזית עולמית לשנת 2027" שוק הביולוגיות לטיפול בפצעים העולמי מוערך בכ-1.8 מיליארד דולר בשנת 2022, והוא צפוי להגיע ל-2.4 מיליארד דולר עד 2027, ב-CAGR של 5.4%. שוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים מונע על ידי השכיחות הגוברת של סוכרת ומספר הולך וגדל של פרוצדורות כירורגיות וזיהומים נלווים. כלכלות מתעוררות כמו סין, יפן והודו מספקות הזדמנויות רווחיות לשחקנים הפועלים בשוק הביולוגי לטיפול בפצעים.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/588127/global-wound-care-biologics-market-insights-and-forecast-to-2027?Mode=Rukaiyya

מגזר הכיבים היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים, לפי מגזר סוגי הפצעים, בשנת 2022

בהתבסס על סוג הפצע, שוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים מפולח לכיבים, פצעים כירורגיים וטראומטיים וכוויות. מגזר הכיבים היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים בשנת 2022. מגזר הכיבים מפולח עוד יותר לפצעי כף רגל סוכרתית (DFUs), פצעי לחץ, כיבים ורידים וכיבים אחרים. מגזר כיבי כף הרגל הסוכרתיים היווה את הנתח הגדול ביותר בשוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים עבור כיבים בשנת 2022. המניעים העיקריים לצמיחת השוק הם מאגר המטופלים ההולך וגדל במצבים אלו, הצורך בטכנולוגיות מתקדמות לטיפול ותהליך הריפוי הממושך הקשור עם התנאים הללו.

מגזר בתי החולים לרשום את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בתקופת התחזית

שוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים מפולח לבתי חולים, מרכזי ניתוחים אמבולטוריים ומרכזי טיפול בכוויות ומרפאות פצעים. בשנת 2022, מגזר בתי החולים היווה את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר. המספר ההולך וגדל של מקרי כוויות קשות והעלייה במודעות לטיפולים מתקדמים בכוויות מניעים את הצמיחה של מגזר בתי החולים.

צפון אמריקה היא השוק האזורי הגדול ביותר לשוק הביולוגי לטיפול בפצעים

שוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים העולמי פוצל לחמישה אזורים עיקריים – צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, אמריקה הלטינית והמזרח התיכון ואפריקה. בשנת 2022, צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק התרופות הביולוגיות לטיפול בפצעים. ניתן לייחס את החלק הגדול של אזור זה למערכות הבריאות המפותחות בארה"ב ובקנדה. ההוצאה הגוברת על בריאות היא גם אחד המניעים העיקריים למגזר בתי החולים באזור. זה נחשב לאינדיקטור חיובי לצמיחת שוק, מכיוון שבתי חולים הם משתמשי הקצה העיקריים של מוצרים ביולוגיים לטיפול בפצעים.

השחקנים העיקריים הפועלים בשוק זה הם Smith & Nephew plc (בריטניה), Organogenesis Inc. (ארה"ב), MIMEDX (ארה"ב), Integra LifeSciences (ארה"ב), Stryker Corporation (ארה"ב), Mölnlycke Health Care AB (שבדיה), Vericel תאגיד (ארה"ב), Bioventus LLC (ארה"ב), Anika Therapeutics, Inc. (ארה"ב), ו-Kerecis (איסלנד).

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/588127?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.