שוק מערכות נייר דיגיטלי 2022 Outlook מדויק- LG Display, Sony, E Ink Holdings, Samsung Electronics, Xerox Corporation

דוח מחקר גלובלי של " מערכת נייר דיגיטלית " מציג סקירה מלאה והסבר מקיף על התעשייה. זהו מחקר אנליטי המתמקד בקבוצות יעד של לקוחות המכסה הכנסות היסטוריות, עדכניות וצפויות בשוק וקצב הצמיחה הן בצד הביקוש והן בצד ההיצע. הדוח מציע ניתוח גיאוגרפי מפורט עבור אזורי מפתח ושווקים במדינות. מנתח המחקר מפרט את שרשרת הערך וניתוח המפיצים שלה. מחקר שוק זה מספק נתונים מלאים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

גודל שוק מערכות הנייר הדיגיטלי הוערך ב-1.6 מיליארד דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל-9.5 מיליארד דולר עד 2030, לצמוח ב-CAGR של 17.5% בין 2021 ל-2030.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03306438582/global-digital-paper-system-market-insights-forecast-to-2028/inquiry?Mode=S21

פילוח מערכת נייר דיגיטלי

החברות המובילות  במערכת הנייר הדיגיטלית העולמית הן  LG Display, Sony, E Ink Holdings, Samsung Electronics, Xerox Corporation, Delta Electronics

חדשות ועדכונים

יוני 2021 – Plastic Logic הודיעה כי נבחרה על ידי לייטנרס לספק טכנולוגיית תצוגת נייר אלקטרוני עבור שעון חכם היברידי חדש מסטארט-אפ מבוסס צ'כיה. השעון החכם משלב 'חיוג' נייר אלקטרוני מבית Plastic Logic. התצוגה משלבת קריאה קלה בכל זווית עם צריכת אנרגיה נמוכה במיוחד, והשפה המפולחת סביב החוגה מאפשרת ספירה לאחור ותכונות חדשניות אחרות.

בפברואר 2022, E-Ink הכריזה על השקת המוצר החדש שלה Meenote, שהוא ראשי תיבות של 'מחברת ePaper הניתן להרחבה לנייד'. המוצר כולל מסך בגודל 10.3 אינץ', שיכול לקרוא בקלות מסמכי A5. המוצר מציע רזולוציה של 1,872×1,404 ובעל טכנולוגיית EMR התומכת בחרט. זה יכול לשמש לרישום הערות, ציור ביד חופשית או הערות. למוצר אין מערכת על שבב או רכיבים פנימיים אחרים, כגון זיכרון RAM, אחסון או סוללה, מכיוון שהוא תוכנן בעיקר לחיבור באמצעות USB למכשיר אנדרואיד או ווינדוס.

תובנות שוק

הזמינות העולה של ספרים אלקטרוניים בחינם באינטרנט, יחד עם שינוי העדפה בקרב משתמשים בעלי ידע טכנולוגי מספרים מסורתיים למכשירי קריאה אלקטרוניים ניידים, צפויה להניע את שוק ה-EPD. רוב המבוגרים האמריקאים מחזיקים בטאבלט, סמארטפון או מכשיר קורא אלקטרוני, כאשר הרוב משתמשים בטאבלטים לקריאת ספרים אלקטרוניים. טכנולוגיית דיו אלקטרוני מייצרת נייר בעל עוצמה נמוכה, כמו תצוגה המשמשת בעיקר בקוראי ספרים אלקטרוניים, כמו Kindle של אמזון.

תצוגות נייר אלקטרוני מאומצות באופן נרחב בתעשיית הציוד הלביש. פריטים לבישים, כמו עוקבי כושר, זכו למשיכה משמעותית, בגלל הפריחה במגמות הכושר בקרב הצרכנים. צגי הנייר האלקטרוני הדקים והגמישים במיוחד של Plastic Logic הלכו והולכים, לאור ההזדמנויות העצומות שהם פותחים ביישומי מכשירים לבישים, כגון שעונים והתקנים, לניטור בריאות נייד.

פילוח מערכת נייר דיגיטלי

דוח זה מפלח את מערכת הנייר הדיגיטלית העולמית על בסיס  הסוגים הם

10 אינץ

13 אינץ'

על בסיס  יישום , שוק מערכות הנייר הדיגיטלי העולמי מפולח ל:

מוצרי אלקטרוניקה

רכבים

קמעונאות

חינוך

אַחֵר

היקף מערכות נייר דיגיטלי:
המחקר בוחן את השחקנים המרכזיים בשוק מערכות הנייר הדיגיטליות העולמי בפירוט, תוך התמקדות בנתח השוק, הרווח הגולמי, הרווח הנקי, המכירות, סל המוצרים, יישומים חדשים, התפתחויות אחרונות וגורמים נוספים. זה גם שופך אור על נוף הספקים, ועוזר לשחקנים לחזות תנועות תחרותיות עתידיות בעסקי מערכות הנייר הדיגיטליות העולמיות.

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק מערכות הנייר הדיגיטלי כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים אקולוגיים. . הדו"ח מציג גם תחזיות עבור מכונת נייר דיגיטלית בין השנים 2022-2028.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03306438582/global-digital-paper-system-market-insights-forecast-to-2028/discount?Mode=S21

תוכן ענינים

1 סקירת שוק
1.1 סקירת מגזרי שוק
1.1.1 הגדרת מוצר
1.1.2 שוק לפי סוג
1.1.3 שוק לפי אפליקציה
1.2 גודל שוק גלובלי

2 שוק גלובלי לפי חברה
2.1 מכירות גלובליות לפי חברה
2.2 מחיר גלובלי לפי חברה

3 שוק גלובלי לפי סוג
3.1 מכירות גלובליות לפי סוג
3.2 מחיר גלובלי לפי סוג

4 שוק גלובלי לפי אפליקציה
4.1 מכירות גלובליות לפי אפליקציה
4.2 מחיר גלובלי לפי אפליקציה

5 סחר גלובלי
5.1 יצוא
5.2 יבוא

6 יצרנים עיקריים
6.1 מידע על החברה
6.2 מפרטי מוצר
6.3 נתונים עסקיים (קיבולת, הכנסות ממכירות, נפח, מחיר, עלות ומרווח)
ועוד…

קנה עכשיו דוח זה @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/03306438582?mode=su?Mode=S21

לסיכום , דוח שוק מערכות נייר דיגיטלי הוא המקור המציאותי להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקור והמצב הכלכלי העיקרי של ערך הפרויקט, תועלת, מגבלה, ייצור חשמל, היצע, ביקוש, מהירות צמיחת שוק ונתונים. הדו"ח של תעשיית מערכות הנייר הדיגיטלי מציג גם בדיקת SWOT של משימות חדשות, מחקר הישגיות ספקולטיבית וחקירת החזרת סיכונים.

שירותים נוספים בתשלום:-

  1. הלקוח יקבל עדכון אחד בחינם ברכישת רישיון משתמש תאגידי.
  2. עדכון תעשייה רבעוני למשך שנה ב-40% מעלות הדוח לכל עדכון.
  3. אנליסט מחקר מסור אחד שהוקצה ללקוח.
  4. רזולוציית שאילתה מהירה תוך 48 שעות.
  5. ניוזלטר לתעשייה ב-100 דולר לחודש לגיליון.

מדיה: sales@marketinsightsreports.com | טלפון: +1704 266 3234

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.