שוק שירות eLearning 2022 Outlook גלובלי- K12 Inc, Pearson, White Hat Management, Georg von Holtzbrinck GmbH & Co. K, Bettermarks, Scoyo

דוח המחקר העולמי " שירות eLearning " מציג סקירה מלאה והסבר מקיף של התעשייה. זהו מחקר אנליטי המתמקד בקבוצות יעד של לקוחות המכסה הכנסות היסטוריות, עדכניות וצפויות בשוק וקצב הצמיחה הן בצד הביקוש והן בצד ההיצע. הדוח מציע ניתוח גיאוגרפי מפורט עבור אזורי מפתח ושווקים במדינות. מנתח המחקר מפרט את שרשרת הערך וניתוח המפיצים שלה. מחקר שוק זה מספק נתונים מלאים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03316459068/global-elearning-service-market-research-report-2022/inquiry?Mode=S21

גודל שוק שירותי הלמידה האלקטרוני צפוי לגדול ב-23.7% CAGR במהלך 2021-2028 כדי להגיע ל-1370.56 מיליארד דולר עד סוף 2028

פילוח שירות eLearning

החברות המובילות  בשירות האלקטרוני העולמי הן  K12 Inc, Pearson, White Hat Managemen, Georg von Holtzbrinck GmbH & Co. K, Bettermarks, Scoyo, Languagenut, Beness Holding, Inc, New Oriental Education & Technology, XUEDA, AMBO, XRS, CDEL, Ifdoo, YINGDING, YY Inc

סקירת שוק

E-Learning או למידה אלקטרונית היא העברת למידה והדרכה באמצעות משאבים דיגיטליים. הצמיחה של שוק ה-E-Learning העולמי מונעת עקב הביקוש הגובר להכשרה יעילה של עובדים לביצועים טובים יותר ואימוץ טכנולוגיה גבוהה ברחבי העולם. הדרישה להשכלה גבוהה מתדלקת בשל יתרונותיה כמו סבירות ונגישות קלה. לימודים מקוונים נוחים יותר ביחס למקום וגמישים מבחינת זמן הם יתרון נוסף של חינוך מקוון. אלה כוללים משחקים, אינטראקציה אחד על אחד, מטלות, שיתוף והורדה קלים של חומרים, ושיפור התקשורת והאינטראקציה בין תלמידים ומורים. הטכניקות החדשות הללו מניעות בעיקר את השוק מכיוון שהיא מושכת יותר אנשים לבחור בדרך חינוך זולה ונגישה.

פלטפורמות למידה מתוקשבות היו עדות לספיגה אקספוננציאלית של מגזרי החינוך והתאגידים בשלוש עד חמש השנים האחרונות. לדוגמה, על פי EdSurge Inc., ההשקעות במגזר הטכנולוגיות לחינוך בארה"ב הגיעו ל-1.6 מיליארד דולר בשנת 2019. בתי ספר ועסקים מאמצים כלי למידה מקוונים לשיפור המעורבות וחוויית הלמידה של תלמידים ועובדים. ספקי שירותים מנצלים הזדמנות זו ומרחיבים את המוצרים והשירותים שלהם EdTech.

פילוח שירות eLearning

דוח זה מפלח את שירות הלמידה האלקטרונית העולמי על בסיס  הסוגים הם

חינוך משלים יסודי ותיכוני

הכנה למבחן

מיומנות מחדש והסמכות מקוונות

השכלה גבוהה

שפה ולמידה סתמית

על בסיס  יישום , שוק שירותי הלמידה האלקטרוני העולמי מפולח ל:

K 12 תלמידים

סטודנטים במכללה

מחפשי עבודה

אנשי מקצוע עובדים

היקף שירות eLearning:
המחקר בוחן את השחקנים המרכזיים בשוק שירותי eLearning העולמי בפירוט, תוך התמקדות בנתח השוק, הרווח הגולמי, הרווח הנקי, המכירות, סל המוצרים, יישומים חדשים, התפתחויות אחרונות וגורמים נוספים. זה גם שופך אור על נוף הספקים, ועוזר לשחקנים לחזות תנועות תחרותיות עתידיות בעסקי שירות ה-eLearning העולמי.

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של ה-eLearning ServiceMarket, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, תיאורי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים אקולוגיים. הדו"ח מציג גם תחזיות עבור מכונת שירות eLearning מ-2022-2028.

בקש הנחה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03316459068/global-elearning-service-market-research-report-2022/discount?Mode=S21

תוכן ענינים

1 סקירת שוק
1.1 סקירת מגזרי שוק
1.1.1 הגדרת מוצר
1.1.2 שוק לפי סוג
1.1.3 שוק לפי אפליקציה
1.2 גודל שוק גלובלי

2 שוק גלובלי לפי חברה
2.1 מכירות גלובליות לפי חברה
2.2 מחיר גלובלי לפי חברה

3 שוק גלובלי לפי סוג
3.1 מכירות גלובליות לפי סוג
3.2 מחיר גלובלי לפי סוג

4 שוק גלובלי לפי אפליקציה
4.1 מכירות גלובליות לפי אפליקציה
4.2 מחיר גלובלי לפי אפליקציה

5 סחר גלובלי
5.1 יצוא
5.2 יבוא

6 יצרנים עיקריים
6.1 מידע על החברה
6.2 מפרטי מוצר
6.3 נתונים עסקיים (קיבולת, הכנסות ממכירות, נפח, מחיר, עלות ומרווח)
ועוד…

קנה עכשיו דוח זה @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/03316459068?mode=su?Mode=S21

לסיכום , דוח שוק שירות eLearning הוא המקור המציאותי להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקור והמצב הכלכלי העיקרי של ערך הפרויקט, תועלת, מגבלה, ייצור חשמל, היצע, ביקוש, מהירות צמיחת שוק ונתונים. דוח תעשיית שירותי הלמידה האלקטרוני מציג גם בדיקת SWOT של משימות חדשות, מחקר הישגיות ספקולטיבית וחקירת החזרת סיכונים.

שירותים נוספים בתשלום:-

  1. הלקוח יקבל עדכון אחד בחינם ברכישת רישיון משתמש תאגידי.
  2. עדכון תעשייה רבעוני למשך שנה ב-40% מעלות הדוח לכל עדכון.
  3. אנליסט מחקר מסור אחד שהוקצה ללקוח.
  4. רזולוציית שאילתה מהירה תוך 48 שעות.
  5. ניוזלטר לתעשייה ב-100 דולר לחודש לגיליון.

מדיה: sales@marketinsightsreports.com | טלפון: +1704 266 3234

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.