VSAT (מסוף צמצם קטן מאוד) שוק 2022 חלוקת גודל עם חברות מובילות, קצב צמיחה אזורי, מגמות הזדמנויות עתידיות ותחזית ניתוח תעשייה גלובלית לשנת 2027

סקירת שוק VSAT (מסוף קטן מאוד של צמצם) 2022

דוחות מחקר השוק של VSAT (מסוף צמצם קטן מאוד) 2022 מעריכים את מניעי השוק הנוכחיים, אתגרים ומגמות, כמו גם את אסטרטגיית השיווק, הקיבולת, עלות הייצור ומבנה המחיר של היצרנים המובילים עד 2027. בנוסף לדיון בפיתוח אסטרטגיות ותוכניות, דוח VSAT (Very Small Aperture Terminal) Market (2022-2027) בוחן מחזורי הרכבה ומבני עלויות. בנוסף, דוח זה מדגיש ניצול יבוא/יצוא, שוק אורגני, ערך, הכנסה ושולי רווח גולמיים.

שוק VSAT (מסוף צמצם קטן מאוד) בשווי 16.4 מיליארד דולר עד 2027.

הדוח חוקר את המניעים, האילוצים, ההזדמנויות והאתגרים העיקריים המשפיעים על הצמיחה העולמית בשוק VSAT (מסוף קטן מאוד של צמצם) (2022-2027). המחקר מספק נתונים סטטיסטיים מפורטים על השחקנים המובילים, כמו גם תחזיות הכנסות. יתר על כן, דוח השוק של VSAT (מסוף קטן מאוד) חושף נתונים על צמיחת המכירות של השווקים האזוריים והמדינה, כמו גם מידע על נוף התחרות וניתוחי חברות ספציפיים לתקופת התחזית. בדוח השוק של VSAT (מסוף קטן מאוד של צמצם) מוצגים הסיכויים והמניעים לפיתוח שוק עתידי, כמו גם נתח השוק הנוכחי, החדירה והיישומים מסוגים שונים, טכנולוגיות ואזורים שונים עד 2027.

קבל עותק לדוגמה של הדוח ב-

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4305996/global-very-small-aperture-terminal-market-insights-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

על פי דוח מחקר "VSAT (מסוף צמצם קטן מאוד) שוק לפי פתרון (ציוד, שירותי תמיכה, קישוריות), פלטפורמה (יבשה, ימית, מוטס), שימוש קצה (פס רחב, קול, שידור), ארכיטקטורת רשת, אנכי, תדר ואזור – תחזית עולמית ל-2027" שפורסם על ידי Market Intelligence Data, גודל שוק ה-VSAT העולמי צפוי לגדול מ-7.5 מיליארד דולר ב-2022 ל-16.4 מיליארד דולר עד 2027, ב-CAGR של 16.9% מ-2022 עד 2027. השוק הוא המונעים על ידי גורמים שונים, כגון שימוש מוגבר ב-Ku- ו-Ka-Band VSAT, והצורך הגובר במערכות VSAT כדי לאפשר רפואה טלפונית במקומות מרוחקים הם המניעים העיקריים של שוק ה-VSAT.

גש לתיאור הדוח המלא, TOC, טבלת דמויות, תרשים וכו'.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4305996/global-very-small-aperture-terminal-market-insights-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

שחקני השוק העיקריים המפורטים בדוח כוללים:

שוק ה-VSAT כולל את השחקנים הגדולים Orbit Communication Systems Ltd (ישראל), L3Harris Technologies Inc. (ארה"ב), Inmarsat Global Limited (בריטניה), Viasat Inc. (ארה"ב) ו- Gilat Satellite Networks Ltd. (ישראל). שחקנים אלה הפיצו את העסקים שלהם על פני מדינות שונות כולל צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, המזרח התיכון, אפריקה ודרום אמריקה. COVID-19 השפיע גם על העסקים שלהם.

בהתבסס על הפלטפורמה, פלח ה-VSAT היבשתי צפוי להוביל את נתח השוק של ה-VSAT במהלך תקופת התחזית.

לפי הערכות, ה-VSAT הקרקעי הוא בעל נתח השוק הגדול ביותר לפי ערך. הצמיחה של פלח זה יכולה להיות הגדלת השימוש במערכת VSAT בפלטפורמות מבוססות יבשה לקישוריות אפקטיבית מניע את פלח VSAT היבשתי במהלך תקופת התחזית. VSATs מספקים קישוריות ופתרונות פס רחב במהירות גבוהה בפלטפורמות יבשתיות ויבשתיות. Land VSAT מפולח עוד יותר לחלקים קבועים, ניידים/מארזים וניידים. זיהוי, מעקב ודיווח הם כמה פונקציות בסיסיות של מסופי VSAT יבשתיים. מסופים אלו מסייעים גם באיתור פקודות ומנהרות שלא התפוצצו. ניתן לאתר תנועה ליד קירות חיצוניים, כמו גם תשתיות ומבנים קריטיים, באמצעות VSAT מבוססי יבשה

פלח רשתות פס רחב/נתונים מוערך כשוק הגדול והצומח ביותר

לפי הערכות, רשתות פס רחב/נתונים הן הפלח הגדול והצומח ביותר בשוק ה-VSAT. ניתן לייחס את הצמיחה של פלח זה לביקוש מוגבר לקישוריות פס רחב יעילה. מערכות VSAT ממלאות תפקיד חשוב בשירותי תקשורת נתונים בפס רחב. VSAT מספקת תקשורת מבוססת לוויין וגישה לאינטרנט לחברות ולאנשים פרטיים. VSATs מאפשרים שליטה על הרשתות שלהם, אחרת, עסקים צריכים להסתמך על צדדים שלישיים. השימוש הנפוץ ביותר ב-VSAT יהיה השירות הניתן בטלוויזיות. לקוחות משלמים כדי להתקין את המסוף בביתם ולהירשם לרשת כדי לקבל גישה. יוזמות פס רחב ממשלתיות חזקות, השקעות בתשתית פס רחב והתקדמות טכנולוגית הם הגורמים העיקריים המניעים את השוק. רשתות הפס הרחב והנתונים משמשות עבור:

שוק VSAT באסיה הפסיפי צפוי לצמוח בשיעור ה-CAGR הגבוה ביותר במהלך תקופת התחזית

אסיה פסיפיק צפויה להיות שיעור ה-CAGR הגבוה ביותר עבור שוק VSAT במהלך תקופת התחזית. הצמיחה של אזור זה מיוחסת לביקוש למערכות VSAT מתקדמות בתעשייה הימית מניע את השוק. הדרישה לקישוריות פעילה תמיד התרחבה ברחבי העולם בשנים האחרונות, כאשר דרישות ליישומי פס צר ופס רחב במיקומים מרוחקים, חסרי שירות וניידים מהוות חלק גדול מהשוק. הצמיחה המסיבית בקיבולת הלוויין הביאה לירידת מחיר משמעותית, מה שהופך לראשונה מסופי צמצם קטנים מאוד (VSATs) לפתרון בר-קיימא עבור תעשיות ואזורים רבים. בשנת 2022 קיבלה אורביט מערכות תקשורת בע"מ (ישראל) הזמנה מצי אסיה גדול למערכות תקשורת לווייניות OceanTRx 4 ו-OceanTRx 7.

גילת רשתות לווין (ישראל), L3 Harris Technologies (ארה"ב), Viasat Inc (ארה"ב), Inmarsat Global Limited (בריטניה), ו-Orbit Communication System (ישראל) הן מהשחקניות המובילות הפועלות בדוח השוק של VSAT.

השפעת קוביד-19:

אנו עוקבים באופן קבוע אחר ההשפעה הישירה של COVID-19 על השוק, יחד עם ההשפעה העקיפה של תעשיות קשורות. תצפיות אלו ישולבו בדוח.

קנה ישיר את דוח מחקר שוק זה עכשיו @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4305996?mode=su?Mode=Rukaiyya

אם יש לך דרישות מיוחדות, אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketintelligencedata.com ), לא תידרש עלות נוספת לתשלום עבור מחקר נוסף מוגבל. אנחנו הולכים לוודא שתקבל את הדוח שמתאים לרצונות שלך

תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את המאמר שלנו…!!

עלינו:

נתוני מודיעין שוק הם מנהיג עולמי בתעשיית המחקר, ומציע ללקוחות שירותי מחקר מבוססי הקשר ומידע. הלקוחות נתמכים ביצירת תוכניות עסקיות ובהשגת הצלחה ארוכת טווח במקומות השוק שלהם על ידי הארגון. התעשייה מספקת שירותי ייעוץ, מחקרי מחקר נתונים של Market Intelligence ודוחות מחקר מותאמים אישית.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – MARKET INTELLIGENCE DATA

טלפון: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

דואר לכתובת: sales@marketintelligencedata.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.