שוק טיהור ובידוד חלבונים 2022 תובנות תחרותיות – Thermo Fisher Scientific, Merck KGaA, Qiagen NV, Agilent Technologies, Bio-Rad Laboratories

דוחות Market Insights הוסיפו דוח שוק סטטיסטי חדש למאגר שלו בשם, שוק טיהור ובידוד חלבונים. הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על ההתפתחויות האחרונות והפלטפורמות הטכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיעזרו להניע את הביצועים של תעשיות. הדו"ח מציג גם תחזיות עבור השקעות טיהור ובידוד חלבון מ-2022 עד 2028.

גודל השוק העולמי של טיהור ובידוד חלבון הוא מיליון דולר בשנת 2022 מ-7293 מיליון דולר בשנת 2021, עם שינוי של % בין 2021 ל-2022. גודל השוק העולמי של טיהור ובידוד חלבונים יגיע ל-11,750 מיליון דולר בשנת 2028, ויגדל ב-CAGR של 7.1% במהלך תקופת הניתוח.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק מדגם חינם של הדוח (שטוח 25% הנחה):

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044632850/global-protein-purification-and-isolation-market-growth-2022-2028/inquiry?Mode=28

שחקני מפתח מובילים בשוק טיהור ובידוד החלבון העולמי: Thermo Fisher Scientific, Merck KGaA, Qiagen NV, Agilent Technologies, Bio-Rad Laboratories, GE Healthcare Bio-Sciences, Sigma-Aldrich Corporation, Promega Corporation, Abcam plc, Takara Bio ( Clontech), Purolite Corporation, Roche Diagnostics, Cytiva (Danaher), Tosoh ואחרים.

דוח זה מפלח את שוק טיהור ובידוד החלבון העולמי על בסיס הסוגים הם:

ריאגנטים וחומרים מתכלים

מכשירים וציוד

על בסיס היישום, שוק טיהור ובידוד החלבון העולמי מפולח ל:

מוסד מחקר אקדמי

חברת ביו-פרמצבטיקה

בית חולים

CRO

אַחֵר

ניתוח ברמת אזור ומדינה:

אזורי המפתח המכוסים בדוח שוק טיהור חלבון ובידוד הם צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואפריקה . זה מכסה גם אזורי מפתח (מדינות), כלומר , ארה"ב, קנדה, גרמניה, צרפת, בריטניה, איטליה, רוסיה, סין, יפן, דרום קוריאה, הודו, אוסטרליה, טייוואן, אינדונזיה, תאילנד, מלזיה, הפיליפינים, וייטנאם, מקסיקו, ברזיל, טורקיה, ערב הסעודית, איחוד האמירויות , וכו'.

חקור את הדוח המלא עם TOC מפורט כאן:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044632850/global-protein-purification-and-isolation-market-growth-2022-2028?Mode=28

תכונות משמעותיות שנמצאות בהצעה ודגשים עיקריים של הדוחות:

– סקירה מפורטת של השוק
– שינוי דינמיקת השוק של הענף
– פילוח שוק מעמיק לפי סוג, יישום וכו'
– גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי במונחים של נפח וערך
– מגמות ופיתוחים אחרונים בתעשייה
– נוף תחרותי של טיהור חלבון ו שוק בידוד
– אסטרטגיות של שחקני מפתח והיצע מוצרים
– פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה שמפגינים צמיחה מבטיחה.

לבסוף, דוח השוק של טיהור ובידוד חלבונים מציע מחקר שלם ומפורט של שוק טיהור ובידוד החלבון העולמי על ידי שימוש בכלים ומודלים אנליטיים רבים כגון ניתוח SWOT, ניתוח החזר השקעה וניתוח חמשת הכוחות של פורטר, אשר שימושיים למתחילים לגשת אליהם. ההזדמנויות הקרובות. לאחר בחינת תובנות השוק באמצעות מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות, אם נדרש משהו מלבד זאת, דוחות תובנות שוק יספקו התאמה אישית לפי דרישות ספציפיות.

התאמה אישית של דוח זה: דוח זה יכול להיות מותאם אישית לדרישות הלקוח. אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ), אנו נוודא שתקבל את הדוח המתאים לצרכים שלך.

הערה: – כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 על השוק. הן במעלה והן במורד הזרם של שרשרת האספקה ​​כולה טופלו תוך כדי כך. כמו כן, במידת האפשר, נספק תוספת/דוח נוסף לעדכון COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק זאת עם צוות המכירות.

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות
טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687
sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.