שוק פלטפורמת ניהול מסדי נתונים, פיתוח סביבות חדשות Outlook, טכנולוגיות מגמות, פיתוחים, שחקני מפתח ותעשיית שימוש קצה- 2030

תרחיש שוק:

המגמות והסטטיסטיקות העולמיות בתעשייה מצביעות על כך שהשוק העולמי לניהול מסדי נתונים הגודל גדל ב-CAGR של כ-11.53% מ-2020 עד 2030 (תקופת תחזית). הצורך הגובר באיסוף נתונים מנתוני CRM, נתוני POS, אינטרנט ויישומים ניידים, רשתות חברתיות, כלי ניתוח אינטרנט ואחרים מניע את השוק לפלטפורמות לניהול נתונים. השימוש ב-DMP עבור מפרסמים כדי להגיע לצרכנים ולענות על צרכי הלקוחות במכשירים שונים מגדיל באופן דרמטי את גודל השוק של פלטפורמת ניהול הנתונים במהלך תקופת התחזית 2020-2030.

 

בעוד התפרצות COVID-19 הורסת כלכלות גלובליות, פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים של החברה נאבקת להתמודד עם נסיבות המשתנות מדי יום, אם לא משעה לשעה. בעוד שארגוני פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים מנסים למצוא את הבסיס התפעולי והפיננסי שלהם, מספר פעילויות מופסקות.

 

השימוש הגובר בטכנולוגיה בחברות תורם להגנת מידע נאותה, תורם להגברת הביקוש לטכנולוגיית בינה מלאכותית. בנוסף, רוב הארגונים משיגים נתונים מנקודות מגע שונות כמו אתרים, מכשירים ניידים ואפילו מכשירים המופעלים על ידי האינטרנט של הדברים (IoT). אוסף זה של נתונים מנקודות תקשורת שונות תורם לצורך בהגנה נאותה על נתונים, מה שמוביל לאינטגרציה של AI. עם השימוש הגובר בבינה מלאכותית, צוות ה-IT שלה מגן על הנתונים ומבטיח אבטחה.

בקש מדגם חינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/4573

הִתפַּלְגוּת:

שוק פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים העולמית פוצל לנתונים של צד ראשון, צד שני וצד שלישי על סמך סוג הנתונים.

לפי מקור נתונים, שוק פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים העולמית חולק לכלי ניתוח אתרים, אינטרנט נייד, אפליקציות לנייד, נתוני POS, נתוני CRM, רשתות חברתיות ואחרים.

שוק פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים העולמית פוצל לסוכנויות פרסום, משווקים ומפרסמים לפי משתמש קצה.

Outlook תחרותי:

שוק פלטפורמות ניהול הנתונים נתמך בצמיחה בהתקדמות הטכנולוגית . גידול האוכלוסייה ברחבי העולם והביקוש הגובר לשירותים ומוצרים מבוססי שוק של פלטפורמת ניהול נתונים תומכים גם הם בצמיחת השוק. עם זאת, צמיחת השוק של פלטפורמת ניהול הנתונים יכולה להיות מושפעת עקב היעדר חברות מפתח באזורים מסוימים ברחבי העולם וחוסר מודעות לגבי יתרונות ניהול הנתונים. הדוח מכסה את כל הפרטים הללו שיסייעו לחברות בשוק פלטפורמות ניהול הנתונים לחזק את התוכנית העסקית שלהן ולשפר את סל המוצרים שלהן.

ניתוח אזורי

הניתוח האזורי של שוק פלטפורמת ניהול מסדי הנתונים הגלובלי נחקר עבור אזורים כמו אסיה פסיפיק, צפון אמריקה, אירופה ושאר העולם.

צוין כי אזור צפון אמריקה צפוי להיות בעל נתח השוק הגדול ביותר, בעוד שאזור אסיה באוקיינוס השקט צפוי לעלות בקצב המהיר ביותר בתקופת התחזית. הצמיחה העיקרית בשוק מערכות ניהול מסדי נתונים בצפון אמריקה נובעת מהגדלת השימוש בלקוחות מקוונים ובאינטרנט. ככל שההתקדמות הטכנולוגית צומחת, הגידול במכשירים מחוברים מגביר את שיתוף הנתונים בין פלטפורמות שונות.

השחקנים הבולטים בשוק הם כדלקמן:

  • KBM Group LLC (ארה"ב)
  • Cloudera Inc.
  • Salesforce Inc. (ארה"ב)
  • Rocket Fuel Inc. (ארה"ב)
  • Turn Inc. (ארה"ב)
  • Neustar Inc. (ארה"ב)
  • Lotame Solutions Inc. (ארה"ב)
  • מכון SAS (ארה"ב)
  • SAP SE (גרמניה)

חדשות התעשייה:

חברות שונות מתמקדות באסטרטגיות צמיחה אורגנית כמו השקות מוצרים, אישורי מוצרים ואחרות, כגון פטנטים ואירועים. אסטרטגיות צמיחה לא אורגנית כמו רכישות, בריתות ושיתופי פעולה מניעות את התעשייה. שיטות תעשייה גלובליות אלו סללו את הדרך לצמיחה העסקית ולבסיס הצרכנים של שחקני השוק. לשחקני שוק בשוק פלטפורמות ניהול מסדי הנתונים צפויות להיות הזדמנויות צמיחה משתלמות בתקופת התחזית עם הביקוש הגובר לשוק פלטפורמות ניהול הנתונים.

עיין בפרטי הדוח המלאים @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/data-management-platform-market-4573

תוכן העניינים:

1          תקציר מנהלים

2          היקף הדוח

2.1       הגדרת שוק

2.2       היקף המחקר

2.2.1    מטרות מחקר

2.2.2    הנחות ומגבלות

2.3       מבנה השווקים

3          מתודולוגיית מחקר שוק

3.1       תהליך מחקר

3.2       מחקר משני

3.3       מחקר ראשוני

3.4       מודל תחזית

נמשך….

****דוח דומה*****

https://pranali04.edublogs.org/2022/01/03/b2b-telecommunications-market-trends-outlook-by-types-applications-end-users-and-business-opportunities-segmentation-growth-demand-target- תחזית עד 2027/

https://ict268262635.wordpress.com/2022/04/06/quantum-cryptography-market-major-application-third-party-usage-micro-market-pricing-analysis-and-geographical-analysis-forecast-to- 2030/

 

https://ict268262635.wordpress.com/2022/04/06/forensic-accounting-market-major-application-third-party-usage-micro-market-pricing-analysis-and-geographical-analysis-forecast-to- 2030/

 

על מחקר שוק עתיד:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), ושירותי מחקר וייעוץ שוק.

 

איש קשר:

מחקר שוק עתיד (חלק מ-Wantstats Research and Media Private Limited)

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

+1 628 258 0071 (ארה"ב)

+44 2035 002 764 (בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com/

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.