עכשיו זה רשמי: "הישרדות VIP" החדשה תשודר בקיץ

אחרי שמועות רבות, בארה"ב מאשרים כי תוכנית חדשה דמוית "הישרדות" תעלה בקרוב ותפגיש מפורסמים רבים שיתחרו זה בזו במשימות, בריתות ובגידות

אחרי שלל שמועות וספקולציות, רשת CBS מאשרת כי בקרוב תעלה לשידור בארה"ב תכנית בשם "Beyond the Edge" ("מעבר לקצה"), שתפגיש סלבריטאים בפורמט דומה לזה של תוכנית הריאליטי האיקונית "הישרדות" (או כפי שבמחוזותינו היו קוראים לפורמט: סוג של "הישרדות VIP"). "מעבר לקצה" תעלה ב-16 במרץ ודיווחים עליה החלו כבר בחודש דצמבר, ביניהם גם רשימת המפורסמים שייקחו בה חלק ויתמודדו זה בזה באמצעות משימות ובריתות.

תשעת הסלבריטאים שישתתפו בתוכנית הם: זמרת הקאנטרי לורן אליינה, שחקן הפוטבול ריי לואיס, אמן הקאנטרי קרייג מורגן, הכדורסלן וכוכב ה-NBA מטה וורלד פיס, דוגמנית העל פאולינה פוריזקובה, כוכב הפוטבול האגדי מייק סינגלטרי והשחקנית ג'ודי סוויטין (הזכורה כסטפני טאנר מהסדרה "צער גידול בנות"). אליהם יצטרפו גם קולטון אנדרווד ("הרווק") ואבוני קיי ווייליאמס ("עקרות בית אמיתיות מניו יורק"). חברות המפורסמים (ברמות משתנות) צולמו לסדרה בחודשים ספטמבר ואוקטובר האחרונים בעיר בוקאס דל טורו אשר בפנמה. על פי ההודעה לעיתונות, הם התמודדו עם "גשמים שוטפים, חום מתעתע וחיות בר מסוכנות, בעודם נמצאים באזורים האקזוטיים של הג'ונגל בפנמה".

את מקומן של ההדחות בפורמט החדש תופסת תחרות על כסף, כשכל אחד מהמשתתפים מנסה לצבור ממון, שייתרם כתרומה למטרה אשר בחר בה. בכל שלב במהלך התחרות רשאי מתמודד לצלצל בפעמון שמבשר כי הוא מאס במשחק ובתוכנית והוא מוכן לשוב לביתו. בתום התחרות, שני השורדים שצברו את כמות הכסף הגדולה ביותר יתחרו זה בזו בשורה של משימות, עד שיוכתר מנצח אחד בתוכנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.