תוויות רכב שוק שוק הזדמנויות עסקיות למגמות פוטנציאליות והערכת הזדמנויות מצטברות עד 2030


סקירת שוק

מחקרים אחרונים מראים כי שוק תוויות הרכב העולמי עבר צמיחה תלולה בשנים האחרונות והשוק צפוי להיות עד לצמיחה רווחית בתקופה החזויה של 2021 עד 2026. ההכנסות של שוק תוויות הרכב העולמי  הוערכו ב-7.06 מיליארד דולר ב 2020 אשר צפוי להגיע להערכת שווי של 9.45 מיליארד דולר עם שיעור CAGR של 4.75% בתוך התקופה החזויה. 

הביקוש הגובר לאריזות ולתיוג בתעשיות השונות הניע את השוק בשנים האחרונות. כמו כן, גורמי מפתח אלו צפויים להיות מניעי השוק העיקריים בעתיד כדי להגביר את צמיחת השוק.

קבל חוברת PDF לדוגמה בחינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/1919

במהלך Covid-19, שוק תוויות הרכב העולמי  עמד בפני הפסד עצום כמו תעשיות רבות אחרות. הנעילה וההגבלות האזוריות הפריעו לצמיחה הטבעית של השוק. בכל זאת השוק הצליח להשיג התאוששות מהירה בתקופה שלאחר המגפה.

פילוח שוק

שוק תוויות הרכב העולמי  מפולח לטכנולוגיית זיהוי, סוג, חומר, יישום ואזור.

בהתבסס על טכנולוגיית הזיהוי, השוק מחולק לתגיות RFID, ברקודים, קודי QR.

בהתבסס על הסוג, השוק מחולק למיתוג, אזהרה ובטיחות, מעקב ומעקב, תיוג נכסים ואחרים.

בהתבסס על סוג החומר, השוק מחולק לפוליפרופילן, פוליאתן, פוליאתילן טרפתלט, פוליוויניל כלוריד, פוליקרבונט ואחרים.

בהתבסס על יישום, השוק מחולק ליישום חיצוני, יישום פנימי, יישום רכיבי מנוע ואחרים. השימוש הגובר בתוויות רכב בתא המנוע יסייע לצמיחת גודל שוק תוויות הרכב העולמי  .

סיווג אזורי

על פי הסיווג האזורי, שוק תוויות הרכב העולמי  מחולק לצפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה פסיפיק, אירופה, המזרח התיכון אסיה ואפריקה.

אזור אסיה פסיפיק מחזיק בנתח השוק העולמי הגדול ביותר של תוויות רכב   בשל הביקוש הגבוה לתיוג רכב, עלייה בתעשיות התיוג והאריזה באזור זה.

צפון אמריקה צפויה להיות השוק הצומח ביותר ולתפוס נתח משמעותי מהכנסות שוק תוויות הרכב העולמי   בעתיד הנראה לעין עקב הביקוש הגובר למוצרי RTE ו- RTD ומוצרי תיוג אחרים באזור זה.

 כמו כן, אירופה, המזרח התיכון אסיה ואפריקה צפויות להיות עדות לצמיחה יציבה בתקופה החזויה 2021-2026.

חדשות התעשייה

חלק מהשחקנים המרכזיים בשוק תוויות הרכב העולמי  הם Brandy worldwide Inc., 3M Company, Resource Label Group, Avery Dennison Corporation, Computer Imprintable System Ltd. חברות מפתח אלו מתמקדות בהגדלת יכולת הייצור, השקות מוצרים חדשניים, שיתופי פעולה ורכישה וכו' כדי לשמור על מעוז בשוק התחרותי הזה ולהשיג יותר נתח שוק.

  • בשנת 2018, UPM Raflatac השיקה סדרת דבקים חדשה ללא ממיסים ליישום תיוג טוב יותר.
  • במאי 2019, Jowatherm-Reaktant הציגה בשוק דבק חם PU חדש עם תכולת מונומרים נמוכה. דבק זה נטול מפגעים וקל לשימוש. דבק חם PU זה הוא כיום דבק ביקוש גבוה בשוק הרכב.
  • ביולי 2019, הודיעה Coveries על האשמה של 100% נתח שלה ב-Amberley Adhesive Ltd. האשמה זו תסייע ל-Coveries לחזק את מעמדה בשוק שכן אמברלי היא יצרנית התוויות הדביקות הבטוחות המדורגות ביותר בדורסט, בריטניה

עיין בדוח מחקר שוק מעמיק @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/automotive-labels-market-1919

על מחקר שוק עתיד:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), ושירותי מחקר וייעוץ שוק. לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק את מחקר השוק והשירותי המודיעין האיכותיים ביותר ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו על ידי רכיבים, יישומים, לוגיסטיקה ושחקני שוק לפלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינות, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

איש קשר

מחקר שוק עתיד

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.