ארד צפוי לפתוח, מכבי חיפה בטירוף: "נעשה הכול כדי שהאוהדים יחגגו" — קרית גתים

הירוקים מתכוננים למשחק העונה (שבת, 20:30), ארד צפוי לפתוח על חשבון גולדברג. בצד השני, אליניב ברדה נחוש להחזיר לאוהדים אחרי התבוסה בנתניה: "איכזבנו אותם". מרטינס ואספרייה בספק, רוקאביציה יפתח?

למרות החיסורים הרבים בסגל, הפועל באר שבע תנסה מחר (שבת, 20:30) למנוע ממכבי חיפה לחגוג אליפות באצטדיון טרנר. אליניב ברדה יצטרך להסתדר ללא מיגל ויטור המורחק, תומר יוספי ואביב סולומון המוצהבים ורועי גורדנה הפצוע. גם אנדרה מרטינס ודנילו אספרייה לא במצב גופני טוב וספק אם יתלבשו למשחק.

לעומתם יחזור לסגל וכנראה גם להרכב רותם חטואל שהיה מוצהב וייתכן שניקיטה רוקאביצה יפתח אחרי היעדרות ממושכת מה-11. "נעשה את המקסימום מבחינתנו כדי לנצח ולדחות את החגיגות של מכבי חיפה", אמר שחקן בהפועל באר שבע לקראת המשחק. "אנחנו לא במצב אידיאלי בכלל, אבל כל מי שיעלה ייתן 100 אחוז כדי להשאיר את הנקודות בבית".
המאמן אליניב ברדה אמר לקראת המשחק: "עברנו שני משחקים מאוד מאכזבים, אבל זו כבר היסטוריה. זה משחק חשוב מאוד מבחינתנו. העיקר הוא לשחק כדורגל יותר טוב. כמו לפני כל משחק, אנחנו רוצים לנצח".

על מצבת הפצועים: "התבשרנו שגורדנה קרע את הצולבת, זה מאוד מאכזב כי הוא נכנס לכושר מצוין בחודש האחרון. דנילו ואנדרה עם פציעות בשריר האחורי, אז יש חוסרים אבל נתייחס רק למי שמשחק ויכול לתת את כל כולו. בשביל זמנים כאלה יש לנו סגל כל כך רחב".

על החשיבות של המשחק לאוהדים: "גם המשחק בנתניה היה מאוד חשוב, והחזרנו 1,500 אוהדים מאוכזבים הביתה. ניתחנו עם השחקנים מה לא עבד, וזה מאחורינו. אני רוצה לנצח כל משחק מול כל יריבה".

על האפקט של המשחק מחר על גמר הגביע: "הגמר הוא אפיזודה שונה לחלוטין. זה משחק ליגה, לגמר יש עוד זמן וצריך להגיע אליו במומנטום טוב, צריך לייצר משחקים טובים ולהיכנס לכושר משחק קבוצתי טוב. נעלה בכל משחק עם ההרכב הכי חזק שיש לרשותנו. צריך לנהל את הרוטציה כמו שצריך".

עומרי גלזר הוסיף: "היה לי משחק פחות טוב מול נתניה, אבל אני עושה עונה מצוינת לדעתי. למדתי מהטעויות שלי, אין קשר בין זה לבין הגביע. כל משחק שאני עולה אני רוצה לנצח, במיוחד מול קבוצה ששיחקתי בה בעבר. היו לנו שני משחקים פחות טובים, אבל אנחנו ממשיכים קדימה".

על החיסרון של מיגל ויטור אמר גלזר: "מיגל ספורטאי ענק ומקצוען אמיתי, אבל יש לנו סגל מצוין עם ארבעה בלמי נבחרת. נסתדר גם בלעדיו".

הרכב משוער: עומרי גלזר, אור דדיה, איאד אבו עביד, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופס, מריאנו באריירו, דוד קלטינס, דור מיכה, רמזי ספורי, רותם חטואל, יוג'ין אנסה.