עיבוד שפה טבעית (NLP) שׁוּק 2022 תרחיש עסקי –  3M, Linguamatics, Amazon AWS, Nuance Communications, SAS, IBM

דוחות Market Insights הוסיפו דוח שוק סטטיסטי חדש למאגר שלו בשם, שוק עיבוד שפה טבעית (NLP).. הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על ההתפתחויות האחרונות והפלטפורמות הטכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיעזרו להניע את הביצועים של תעשיות. הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות בעיבוד שפה טבעית (NLP) מ-2022 עד 2028.

שוק עיבוד השפה הטבעית (NLP) צפוי להיות 48.46 מיליארד דולר עד 2028, ב-CAGR של 26.84%.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק מדגם חינם של הדוח (שטוח 25% הנחה):

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044632583/global-natural-language-processing-nlp-market-growth-status-and-outlook-2022-2028/inquiry?Mode=28

שחקני מפתח מובילים בשוק עיבוד השפה הטבעית העולמית (NLP): 3M, Linguamatics, Amazon AWS, Nuance Communications, SAS, IBM, Microsoft Corporation, Averbis, Health Fidelity, Dolbey Systems ואחרים.

דוח זה מפלח את שוק עיבוד השפה הטבעית העולמי (NLP) על בסיס הסוגים הם:

מכונת תרגום

חילוץ מידע

סיכום אוטומטי

עיבוד טקסט וקול

אחרים

על בסיס יישום, שוק עיבוד השפה הטבעית העולמי (NLP) מפולח ל:

רשומות בריאות אלקטרוניות (EHR)

קידוד בעזרת מחשב (CAC)

מסמך רופא

אחרים

ניתוח ברמת אזור ומדינה:

אזורי המפתח המכוסים בדוח השוק של עיבוד שפה טבעית (NLP) הם צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואפריקה . זה מכסה גם אזורי מפתח (מדינות), כלומר , ארה"ב, קנדה, גרמניה, צרפת, בריטניה, איטליה, רוסיה, סין, יפן, דרום קוריאה, הודו, אוסטרליה, טייוואן, אינדונזיה, תאילנד, מלזיה, הפיליפינים, וייטנאם, מקסיקו, ברזיל, טורקיה, ערב הסעודית, איחוד האמירויות , וכו'.

חקור את הדוח המלא עם TOC מפורט כאן:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044632583/global-natural-language-processing-nlp-market-growth-status-and-outlook-2022-2028?Mode=28

תכונות משמעותיות שנמצאות בהצעה ודגשים עיקריים של הדוחות:

– סקירה מפורטת של השוק
– שינוי דינמיקת השוק של הענף
– פילוח שוק מעמיק לפי סוג, יישום וכו'
– גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי במונחים של נפח וערך
– מגמות והתפתחויות אחרונות בתעשייה
– נוף תחרותי של עיבוד שפה טבעית (NLP) שוק
– אסטרטגיות של שחקני מפתח והיצע מוצרים
– פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה שמפגינים צמיחה מבטיחה.

לבסוף, דוח השוק של עיבוד שפה טבעית (NLP) מציע מחקר שלם ומפורט של שוק עיבוד השפה הטבעית (NLP) העולמי באמצעות כלים ומודלים אנליטיים רבים כגון ניתוח SWOT, ניתוח החזר השקעה וניתוח חמשת הכוחות של Porter שהם שימושיים. למתחילים לגשת להזדמנויות הקרובות. לאחר בחינת תובנות השוק באמצעות מתודולוגיות מחקר ראשוניות ומשניות, אם נדרש משהו מלבד זאת, דוחות תובנות שוק יספקו התאמה אישית לפי דרישות ספציפיות.

התאמה אישית של דוח זה: דוח זה יכול להיות מותאם אישית לדרישות הלקוח. אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ), אנו נוודא שתקבל את הדוח המתאים לצרכים שלך.

הערה: – כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 על השוק. הן במעלה והן במורד הזרם של שרשרת האספקה ​​כולה טופלו תוך כדי כך. כמו כן, במידת האפשר, נספק תוספת/דוח נוסף לעדכון COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק זאת עם צוות המכירות.

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות
טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687
sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.