אסטרטגיית שוק סוללות פחמן כפולה פשוטה להגדלת ההכנסות

סוללת פחמן כפולה נותרה מושרשת בתעשיית הרכב בנפחים גבוהים, שבה אמינות, עלות-תועלת וקיום שרשרת אספקה ​​מבוססת הן חיוניות. תעשיית הרכב צורכת מספר רב של סוללות פחמן כפולות כפתרונות לחיסכון באנרגיה. גורמים אלה מבשרים שסוללות פחמן כפולות צפויות לצבור בולטות עצומה בשנים הבאות. 
על פי Market Research Future (MRFR), שוק סוללות הפחמן הכפול העולמי צפוי לראות רווחים משמעותיים עד 2027, ולצמוח ב-CAGR משמעותי במהלך תקופת התחזית (2020-2027). בשל עלות-תועלת שלהן, סוללות פחמן כפולות נמצאות בשימוש נרחב בתחבורה, אלקטרוניקה ומכשירי חשמל ניידים. 
הקליטה האדירה של סוללות אלו בתעשיית הרכב היא כוח מפתח המניע את צמיחת השוק. חוץ מזה, שימוש הולך וגובר בסוללות פחמן כפולות במגזר האלקטרוניקה הצרכני הצומח במהירות ובתעשיות הרכב החשמלי מגדילים את גודל השוק. 
קבל דוגמה PDF חינם @https://www.marketresearchfutu…
שוק סוללות פחמן כפולות – פלח 
דוח השוק מפולח לסוגים, יישומים ואזורים. מקטע הסוג מחולק משנה לסוללות חד פעמיות וסוללות נטענות. מתוכם, מגזר הנטענים מהווה את נתח השוק הגדול ביותר בשל ההתקדמות הטכנולוגית. התקדמות מהירה בטכנולוגיות הסוללה משפיעה לטובה על צמיחת השוק. 
מקטע היישומים מחולק משנה לתחבורה, אלקטרוניקה, חשמל נייד ואחרים. פלח האזור מחולק משנה לצפון אמריקה, אירופה, APAC ושאר העולם. מצד שני, מדיניות ניטרלית פחמן במדינות רבות מגבילה את השימוש בסוללות פחמן כפולות. 
מדינות רבות שואפות להשיג ניטרליות פחמן עד 2035, תוך אימוץ אסטרטגיית חשמול כפולה ופיתוח טכנולוגי. במקביל, השאיפות להגביר את המכירות בשוק המכוניות החשמליות היוקרתיות מעכבות את צמיחת השוק. 
שוק סוללות פחמן כפול עולמי – ניתוח אזורי
אזור אסיה פסיפיק שולט בשוק סוללות הפחמן הכפול העולמי. הצמיחה בשוק מיוחסת בעיקר למגזר האלקטרוניקה הצומח במהירות וליוזמות ממשלתיות שמובילות למספר מוגבר של מכשירי ייצור. 
תקנות ממשלתיות חיוביות המעודדות השקעות משותפויות ציבוריות-פרטיות והשקעות זרות ישירות תורמות לצמיחת השוק האזורי. סין, דרום קוריאה והודו הן שווקים מרכזיים לסוללות פחמן כפולות, המטפחות את הצמיחה של השוק האזורי הכולל. 
שוק סוללות פחמן כפולות – ניתוח תחרותי
שוק סוללות הפחמן הכפול העולמי נראה תחרותי ביותר, המאופיין בנוכחותם של מספר שחקנים מבוססים וקטנים. שחקנים מבוססים משלבים שיתוף פעולה, רכישה, שותפות, השקת טכנולוגיה והתרחבות על מנת להשיג יתרון תחרותי בשוק זה. חלק מהאסטרטגיות האחרות ששחקני שוק אלה נוקטים כוללות מסחור גדול יותר של המוצרים שלהם, יוזמות קידום באמצעות תערוכות סחר והגברת שיתוף הפעולה.
שחקני מפתח:
שחקנים המובילים את שוק סוללות הפחמן הכפולות כוללים את לוקסוס, JSR Corp, Hitachi Chemical, BYD, Lishen Tianjin, Amperex Technologies, LG Chem, Panasonic, Samsung SDI ו-Johnson Controls, בין היתר.
עיין בדוח המלא @https://www.marketresearchfutu…
תעשייה/ חדשנות/ חדשות קשורות: 
06 באפריל 2021 – המכון ההודי לטכנולוגיה (IIT) היידראבאד הכריז על פיתוח סוללת פחמן כפולה חסכונית. הסוללה החדשה שפותחה על ידי חוקרי IIT תעבוד ביעילות כמו סוללות הליתיום-יון המשמשות כיום, תוך שהיא ידידותית לסביבה וזולה יותר.

צפיפות האנרגיה של סוללת הפחמן הכפולה החדשה היא בסביבות 100 וואט/ק"ג, אותה ניתן לדחוף ל-150 וואט שעה לק"ג עם שינויים נוספים, בדומה לסוללות ליתיום-יון הנמצאות כיום בשימוש.

על עתיד מחקרי שוק:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח מחקר מבושל (CRR), דוחות מחקר חצי מבושל (HCRR), דוחות מחקר גולמי (3R), מחקר רציף הזנה (CFR) ), וחקר שוק וייעוץ למאכלים.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק את מחקר השוק והשירותי המודיעין האיכותיים ביותר ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים ומדינות, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל שאלות חשובות ביותר.

על מנת להישאר מעודכן בטכנולוגיה ובתהליך העבודה של התעשייה, MRFR מתכננת ומבצעת לעתים קרובות פגישות עם מומחי התעשייה וביקורים תעשייתיים עבור חברי אנליסט המחקר שלה.

איש קשר:

מחקר שוק Future®

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

טלפון:

+1 628 258 0071(ארה"ב)

+44 2035 002 764(בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.