שוק תחנות כוח וירטואליות לזנק בקצב איתן במונחים של הכנסות במהלך 2030

 ניתוח שוק

שוק תחנות הכוח הווירטואליות מצפה להכנסות כוללות של 709.2 מיליון דולר עד 2027, עם CAGR גבוה של כ-29.68% עד סוף 2027.

ניתוח COVID-19

ההתפרצות הפתאומית של COVID-19 השפיעה לרעה על הכלכלה העולמית ושיבשה מספר עסקים במדינות שונות. בגלל שהממשלה הטילה סגר ברחבי העולם, חלה ירידה בהשקעות בפרויקטים של רשתות אנרגיה. כמו כן, המשבר הביא לירידת מחירי החשמל ברוב הרשתות. אולם ייצור החשמל באמצעות מקורות מתחדשים נותר ללא שינוי. עם הסרת הסגר, הממשלה שקלה מחדש את התמקדותה במקורות האנרגיה המתחדשים השונים. לפיכך השוק צפוי להגביר את הגידול בהשקעות ליצירת תשתית אנרגיה.

נהגים

צורך גובר בכוח באמצעות מקור כוח אמין כדי להגביר את צמיחת השוק

הצורך הגובר בכוח באמצעות מקור כוח אמין יגביר את צמיחת השוק לאורך תקופת התחזית. תחנות כוח וירטואליות עוזרות לספק צריכת שיא אנרגיה ומשתמשי הקצה חוסכים את עודפי האנרגיה בהתקני אחסון האנרגיה כמו סוללות.

בקש דוח לדוגמה @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/5583

הזדמנויות

עבור לדור מרכזי כדי להציע הזדמנויות חזקות

שינוי הפרדיגמה לעבר ייצור ריכוזי מייצור מבוזר שעוזר להקטין את בסיס הפחמן הכולל וירידה במחיר ייצור סולארי כמו גם אגירת אנרגיה עשוי להציע הזדמנויות חזקות לשוק תחנות הכוח הווירטואליות במהלך תקופת התחזית.

שחקני מפתח

שחקנים בולטים בתעשייה המופיעים בדו"ח שוק תחנות הכוח הוירטואליות העולמיות כוללים את ABB Ltd (שוויץ), Autogrid Systems, Inc. (ארה"ב), Blue Pillar, Inc. (ארה"ב), Cisco Systems, Inc. (ארה"ב), קומברג' (ארה"ב). ), Cpower Energy Management (ארה"ב), Enbala Power Networks, Inc. (קנדה), Enernoc, Inc. (ארה"ב), Flexitricity Limited (בריטניה), General Electric Company (ארה"ב), Hitachi, Ltd. (יפן), עסקים בינלאומיים תאגיד מכונות (ארה"ב), רוברט בוש GmbH (גרמניה), שניידר אלקטריק SE (צרפת) וסימנס AG (גרמניה).

מעצורים ואתגרים

פרטיות מידע והגנת מידע לפעול כאיפוק שוק

הנושאים הקשורים לפרטיות המידע והגנת מידע עשויים לשמש כריסון שוק במהלך תקופת התחזית.

פילוח שוק

שוק תחנות הכוח הווירטואליות העולמי מפוצל על בסיס משתמש קצה וטכנולוגיה.

לפי טכנולוגיה, פלח תגובת הביקוש יוביל את השוק לאורך תקופת התחזית.

לפי משתמש קצה, פלח המגורים ישלוט בשוק לאורך תקופת התחזית.

בקש התאמה אישית @ https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_customize/5583

ניתוח אזורי

צפון אמריקה תחזיק בנתח אריות בשוק תחנות כוח וירטואליות

צפון אמריקה תחזיק בחלק האריות בשוק תחנות הכוח הווירטואליות במהלך תקופת התחזית. הגברת האימוץ של פתרונות כאלה במגזרים מסחריים ותעשייתיים, נוכחותן של תקנות ממשלתיות מחמירות לגבי פליטת גזי חממה, הפופולריות הגוברת של אנרגיה ירוקה, הגדלת ההשקעות של שחקני מפתח, והתקדמות טכנולוגית מוסיפים לצמיחת שוק תחנות הכוח הווירטואליות בעולם אזור.

שוק תחנות הכוח הווירטואליות העולמי הוא גם מקוטע וגם תחרותי בשל נוכחותם של מספר שחקנים בינלאומיים וגם מקומיים בתעשייה. שחקנים אלה השתמשו באינספור אסטרטגיות חדשניות כדי להישאר בחזית וגם להסתפק בצורך הגואה של הלקוחות כולל חוזים, שותפויות, שיתופי פעולה, חוזים, השקות מוצרים חדשים, מיזמים משותפים, הרחבות גיאוגרפיות ועוד. יתר על כן, הם גם משקיעים בפעילויות מחקר ופיתוח רבות.

על אודות:

למחקר שוק Future® (חלק מ-WantStats Research and Media Pvt. Ltd.) יש אנליסטים מתמחים בתחומי תעופה וחלל והגנה, רכב, C&M, אנרגיה וכוח, F&B, בריאות ותרופות, ICT, ציוד תעשייתי, בניית אריזות & כרייה ומוליכים למחצה.

Market Research Future (MRFR) היא חברת מחקרי שוק גלובלית שמתגאה בשירותיה, ומציעה ניתוח מלא ומדויק לגבי שווקים מגוונים וצרכנים ברחבי העולם. הגישה של MRFR משלבת את המידע הקנייני עם מקורות נתונים שונים כדי לתת הבנה נרחבת ללקוח לגבי ההתפתחויות המרכזיות האחרונות, האירועים הצפויים ולגבי הפעולות שיש לנקוט בהתבסס על היבטים אלו.

איש קשר:

מחקר שוק עתיד

99 Hudson Street, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

מכירות: +1 628 258 0071(ארה"ב) 

+44 2035 002 764(בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.